Skocz do zawartości

Ekspresowe prostowanie felg


Rekomendowane odpowiedzi

szukałem tydzień czasu warsztatu prostującego felgi, niestety albo "przyjedź pan za dwa tygodnie bo sezon urlopowy" albo koszt w granicach 100 zeta od sztuki, aże w sierpniu kroi mi się dłuższa trasa więc lekka desperacja. Na serwisie opon dostałem namiar na goscia w Żorach (koło Rybnika) dzwonie do gościa i mówie, że mam trzy fele do prostowania a nie mam kół na zamiane, a koleś mi na to żebym przyjechał to mi to na miejscu zrobi, jeszcze pytam o cenę i tu zdziwko 60 zeta+ demontaż/montaż/wyważenie 10 zeta. Więc jadę do Żor na ul. Kościuszki 14 i mówię że bardzo mi zależy żeby mi zrobił choć dwie przednie a tylne chociaż sprawdził, kazał mi przyjść za godzinę :jawdrop: . Poszedłem na rynek zjadłem placek po węgiersku połaziłem po sklepach i po godzinie na warsztat, koleś zrobił trzy fele w godzinę z hakiem i skasował mnie 210 zeta, więc opłacało ni się jechać 35 km w jedną stronę poczekać godzinę i jeszcze na tym wywszedłem do przodu jakbym miał robić w Gliwicach. Więc reasumując panowie z okolic jeśli macie problem z felami to polecam ten zakład, mały skromny w podwórku ale koleś pożądna firma. Jak ktoś chce nr tel do niego to pisać do mnie na GG 5211113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ja pracuje w serwisie ogumienia w bialymstoku na ulicy uroczej i rowniez prostujemy felgi - srednia cena stalowe 35zł szt. (cena z montażem i wywazeniem) a aluminiowe od 45zł + w zależności jak mocno jest krzywa, cena rowniez z montażem i wyważeniem, zapraszam , robimy tez na poczekaniu ;) zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i wiekszosc stosuje tokarki ,ale u mnie w firmie nigdy nie prostowalismy tokarka, bo to nie ma senu ,felga jak ma bicie lub jest skoszona wiadomo ze tokarka sie jej nie wyprostuje, do tego sluzy specjana maszyna wyposazona w silowniki. %5B584%3A480%5Dhttp%3A//www.opony.com.pl/foto/ogloszenia/40002_K-MAK.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.