Skocz do zawartości

tylna wycieraczka


sylwus

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam kolejny problemik z moja piateczka , ona chyba lubi jak siedze nad nia i cos poprawiam, kto mi powie dlaczego w 525i touring 1993 wycieraczka tylnej klapy dzialajaca do teraz ok po wlaczeniu i wylaczeniu dosc ze chodzi ile chce ( piec, osiem cykli )a nie tylko raz, to jeszcze zatrzymuje sie w tylko jej znanym schemacie w roznych czesciach szyby czy cos padlo czy sie tylko rozregulowalo. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wiesz co nie wiem za bardzo o jaki czpien chodzi ale mysle ze o ten przy samym ramieniu wycieraczki ?zamocowanym w tylnej szybie? zaobserwowalem ze kolko zamocowane na silniczku w klapie ma dziurke w ktora wchodzi ten caly czpien i to od ustawienia kolka z dziurka zalezy chyba jak zatrzyma sie wycieraczka?a to koleczko zatyrzymuje sie w roznych pozycjach i to powoduje dziwne ustawienia wycieraczki , jesli cos wiecie na ten ytemat prosze o podpowiedz, pozdrowionka, czesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

 

To kółko właśnie napędzane jest z silniczka za pomocą stalowej linki - sprawdzałeś, czy nie jest poluzowana? Jeśli linka nie jest sztywna, to masz odpowiedź, dlaczego zatrzymuje się w różnych pozycjach.

 

A co do ilości cykli, to przypuszczam, że przekaźnik wariuje - może nie ma dobrego styku, albo poprostu już nie daje ready?

Przekażnik od tylnej wycieraczki znajduje się po prawej stronie bagażnika zaraz pod zaczepem rolety (BMW E34).

Aby się dostać musisz troszkę się pomęczyć - trzeba zdemontować schowek na płyn do spryskiwaczy, odkręcić boczek - pewnie troszkę poszukasz śrubek (2 albo 3 śrubki) i wtedy przekaźnik jest na wierzchu.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.