Skocz do zawartości

co z telefonem?


miffy

Rekomendowane odpowiedzi

W samochodzie jest telefon fabryczny chyba- o taki: http://miffy.w.interia.pl/tel.jpg

Jest mi on do niczego niepotrzebny i chcę sie go pozbyć :twisted: No i pytanie: co trzeba wymontować, by zestaw był użyteczny dla kogoś? Czy w ogóle warto próbować to sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciałabym sie go pozbyć tylko najpierw muszę się zorientować, co mam wymontować, by zestaw był kompletny. Tam idzie jeszcze taki kabelek, ten od zasilania i czegoś jeszcze. Dodatkowo antena jest na dachu taka malutka od tego zestawu i nie wiem czy to tez należy do zestawu czy jest tam na stałe itp itd. No i oczywiście za jaką cenę mogę to upchnąć, by nie wygłupić sie w żadna stronę :worried:

Telefon jest chyba na jakieś większe karty czy cuś, bo zwykła mała tam nie pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupujesz telefon/kartę, to ona jest wyłamywana z większej - takiej w formacie karty kredytowej - jak chcesz taką wsadić do telefonu, to musisz się zgłosić do swojego operatora żeby Ci wydał drugą, bądź kup sobie starter do dowolnego pre-paid'a i powinno działać - chyba, że masz simlocka, to wtedy nie do dowolnego

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da rade małą kartę przykleić (np taśmą klejącą :lol: ) w miejsce styków? powinno działać? Przyznam, że próbowałam ale nie szło z większym naciskiem na to, że ciężko było ją dokładnie przypasować i nie wiem, czy sobie odpuścić czy próbować w ten sposób :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja antenę mam na przedniej szybie, kabelek dochodzi od niej do konsoli przy lewarku zmiany biegów. Nie wiem jak jest z tym zasilaniem? Masz osobny jakiś kabel? Czy jak? No i ja bym był zainteresowany całym zestawem bez anteny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.