Skocz do zawartości

Tylna klapa Pomocy :((


friti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszytskich

 

Mam taki maly problem mimo to ze autko stoi na klockach to mam problem z tylna klapa nie moge jej otworzyc ani mechaniczne ani elektrycznie slychac ze centralny dziala ale nie otwiera przekrecam kluczyk i nic nie otwiera prawdoopodobnie ciegna spadly (sedan) jak moge ja teraz otworzyc czy moze ktos mial jusz taki przypadek moze ktos pomoze

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz klape zamknietą , a te podnosniki gazowe siedą pod zawiasami, wpadły tam bo jak spadły to je gaz wtysadził do przodu.

Jak to zrobić:

Podnies ile sie da tak zeby dwaj koledzy z boku mogli słapac za koncówki i je i je sciągnąc spowrotem, nawet jak sie lekko wypaczą to mozesz je odrazu naprostowac i nasmaruj olejem maszynowym.

PS ja juz to mam za sobą

Poszukaj dla mnie katalizatora do 540i V8 4L 1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz klape zamknietą , a te podnosniki gazowe siedą pod zawiasami, wpadły tam bo jak spadły to je gaz wtysadził do przodu.

Jak to zrobić:

Podnies ile sie da tak zeby dwaj koledzy z boku mogli słapac za koncówki i je i je sciągnąc spowrotem, nawet jak sie lekko wypaczą to mozesz je odrazu naprostowac i nasmaruj olejem maszynowym.

 

PS ja juz to mam za sobą

Poszukaj dla mnie katalizatora dwa urzywane do 540i V8 4L 1995 :norty: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mnie silowniki nie spadly mnie poprostu zamek sie roz..... i dlatego nie moegem otworzyc nie moge odblokowac klapy a nie znam nikogo tak malego i zwinnego zeby go odblokowal mechanicznie :((((ale bede prubowal sciagnac z zawiasow klape moze tak da raede

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu nie sadze aby udalo Ci sie zdjac klape z zawiasow nie otwierajac jej,pomijajac post kolegi jurek,str,bo w ogole nie wiem o co kaman :8)

 

jesli masz worek na narty,to chyba jedyne przejscie do bagaznika,ale znowu tak male ze raczej nierealnym jest za pomoca niego zdjecie tapicerki z klapy i odblokowanie zamka.a moze jest jakis awaryjny sposob...

 

przepraszam ze i ja nic nie wnosze do tematu,ale zagwozdka jest konkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.