Skocz do zawartości

Wybucha i dławi-pomocy


margabr

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniałem nie dawno świece,kablei filter pow. i przez tydzień :P pomykałem.

Od kilku dni znowu falują obroty na gazie (300-900obr.) i strzela w wydech przy schodzeniu z obrotów, no i na nowo czasem w pierścień bezp. za przepływką. Na Pb na niższych biegach od 3000obr. coś przychamowuje/dławi, 4 i 5-ka już rady nie dają przy minimalnym obciążeniu. Mam wrażenie że na gazie jest mocniejszy :cry:

Pomału koncza mi sie pomysły bo pouszczelniany jest,krokowyi przepływka wyczyszczone, wszystkie wtyczki sprawdzone. Przepustnicy tylko nie ruszałem. Czy w dobrym kierunku kombinuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na sondę. Odepnij ją i zobacz co się będzie działo.

A na benzynie jak chodzi? Miałem podobne objawy i w przyszłym tygodniu wywalam instalację gazową z mojego samochodu. dośc zabawy w kotka i myszkę. Możliwe że przestawiła ci się emulacja sondy w sterowniku gazowym.

Ja już wolę nie czaszkować i jeżdzić na benzynie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem to samo.... przy strzale rozwalilo mi gume od przepłwki w takim miejscu ze nie bylo widac... i tez sie glowilem... a no i wywalilo mi kopulke plastikową z tej gumy... ale wszystko ladnie pouszczelniane i smiga :) rowno na gazie i benzynie... takze proponuje sprawdzic wszystkie gumy czy całe i czy nie wywalilo w kosmos tej kopułki...

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.