Skocz do zawartości

syganał do basu ??


koyote

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko proszę się nie śmiać bo z audio to ze mnie zupełny lajkonik, ale mam takie pytanko czy jest możliwoś podciągnąć sygnał do basu z tylnych głośników?? Skrzynke basową mam ze wzmakiem jakieś 100w. Pytam bo chciałbym troche basu dołożyć a nie chcę za dużo kopać,z zasilaniem wzmaka nie ma problem bo aku w bagażniku ale gorzej ze sygnałem do do basu. Radio to seria BMW business RDS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę się nie śmiać bo z audio to ze mnie zupełny lajkonik, ale mam takie pytanko czy jest możliwoś podciągnąć sygnał do basu z tylnych głośników?? Skrzynke basową mam ze wzmakiem jakieś 100w. Pytam bo chciałbym troche basu dołożyć a nie chcę za dużo kopać,z zasilaniem wzmaka nie ma problem bo aku w bagażniku ale gorzej ze sygnałem do do basu. Radio to seria BMW business RDS

 

jesli masz na wzmaku wejscie high to nie powinno to sprawic jakiegos problemu, podlaczasz rownolegle. Jesli nie to mozesz zaopatrzyc sie w przesciowke hi-low dostepna na allegro. Musisz miec na uwadze ze bedzie to gralo do kitu, i tak naprawde liczą sie tylko kable przez całe auto (ktore jesli chcesz sie bawic w audio sa niezbedne). To wcale nie jest jakas specjalna masakra w aucie jesli miales w perspektywie przeprowadzenie kabla sygn.

 

Temat ruszania oryginalnego grania jest glebszy bo IMO nie warto bawic sie w przerobki bez zmiany jednostki sterujacej

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie wejście high więc jutro zobacze, nie wiem jak się dostać do głośników bo od bagażnika chyba nie zabardzo bo tam są jakieś takie plastikowe puszki pod głośnikami i nie widać nigdzie żeby to się ściągało więc chyba od środka. Co do muzy to jak dla mnie to seria gra nawet nawet ale czasmi bym sobie posłuchał z większą ilością basu. skrzynke z basem mam z dodatkową regulacją basów więc można jeszcze podciągnąć nie wiem tylko jak przy tym szczelnym bagażniku to będzie grać, ale wiesz mam skrzynke z basem, żaden ze mnie audiofil więc pomyślałem że wrzucę do do bagażnika żeby trochę podudniło przy dobrym rocku :dance:

 

 

A może lepiej by było w półkę zamonować dwu drożne jakieś mocniejsze np takie http://www.allegro.pl/item207922214_bm_promocja_profesjonalne_elipsy_krystaliczny_bass.html, tylko nie wiem zaś jak to w tej półce zamontować, wiem że jakieś dystanse się daje, ale czy coś jeszcze trzeba przerabiać?? Jak ktoś ma zamontowane w tyle głośnik 6x9 to niech zapoda fotki jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jest dystans i wykrecasz te stare pszuki zastepujac dystansem. Do dystansu przykrecach glosnik. Ot cala filozofia. Sam nie wiem ktore rozwiazanei bylo by lepsze. I tak nie bedzie dobrego efektu.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jest dystans i wykrecasz te stare pszuki zastepujac dystansem. Do dystansu przykrecach glosnik. Ot cala filozofia. Sam nie wiem ktore rozwiazanei bylo by lepsze. I tak nie bedzie dobrego efektu.

 

Kolega pytajacy, nie zaznaczyl o jakie bmw chodzi, w e46 glosniki wyjmuje sie od gory, sa w ciekawych patentowo tekturowych kubkach i ciekawej gąbce (...)

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o e 36, dziś ściągałem tą maskownicę z głośnika i jest dojście do głośnika, dzisiaj spróbuje to wykręcić i zobacze czy da się zdemontować te plastikowe puszki co są wewnątrz bagażnika, jak ściągne to poddłacze na próbę skrzynkę z basem i zobacze jak chodzi, jak będzie żle to wymienię głośniki na dwudrożne i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i faktycznie zagrało niby ale do bani nic specjalnego, jakbym miał bas w środku auta to było by ok, ale tak to nic nie słychać. Więc następny krok to zamontowanie więkrzych dwudrożnych głośników z tył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.