Skocz do zawartości

Co to za kabelek?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wczoraj odkurzając bagażnik zauważyłem że przy samym kole zapasowym są jakieś kabelki zakończone końcówkami (wychodzą spod plastikowej osłony bagażnika), do tego jest tam jeszcze jakaś kostka...Nie wiecie od czego to jest?
Freude am fahren...
Opublikowano
  • Autor
Moze 3 swiatlo stop?

 

Tak tylko strzelam.. ;]

 

Kurczę!Możliwe, że masz rację! Jak więc sprawdzić czy nie płynie tam prąd w tym kablu?Nacisnąć hamulec i sprawdzić kontrolką,albo miernikiem?

Freude am fahren...
Opublikowano
  • Autor
Sam nie wiem co to jest...Widać to jakby było fabryczne okablowanie...
Freude am fahren...
Opublikowano
  • Autor
Tam są tylko dwa kable, na pewno są prądowe bo zakończone są typowymi końcówkami. Do tego jest jakaś kostka...Tylko nie wiem czy jest połączona z tymi kablami...Jutro pobawię się w elektryka i sprawdzę co to jest...A tak odchodząc od tego tematu - co to jest za wtyczka w schowku (naprzeciwko pasażera) po lewej stronie...są tam takie dwa bolce i napisy "+" oraz "-"???
Freude am fahren...
Opublikowano
Tam są tylko dwa kable, na pewno są prądowe bo zakończone są typowymi końcówkami. Do tego jest jakaś kostka...Tylko nie wiem czy jest połączona z tymi kablami...Jutro pobawię się w elektryka i sprawdzę co to jest...A tak odchodząc od tego tematu - co to jest za wtyczka w schowku (naprzeciwko pasażera) po lewej stronie...są tam takie dwa bolce i napisy "+" oraz "-"???
Moze chodzi Ci o gniazdo na latarke?

http://www.allegro.pl/item208135249_bmw_orginalna_latarka.html

Opublikowano
  • Autor
Tam są tylko dwa kable, na pewno są prądowe bo zakończone są typowymi końcówkami. Do tego jest jakaś kostka...Tylko nie wiem czy jest połączona z tymi kablami...Jutro pobawię się w elektryka i sprawdzę co to jest...A tak odchodząc od tego tematu - co to jest za wtyczka w schowku (naprzeciwko pasażera) po lewej stronie...są tam takie dwa bolce i napisy "+" oraz "-"???
Moze chodzi Ci o gniazdo na latarke?

http://www.allegro.pl/item208135249_bmw_orginalna_latarka.html

 

Dzięki!To gniazdo w schowku służy do ładowania latarki :mad2: Kurczę,Ci inżynierowie z BMW pomyśleli nawet o takich szczegółach...Dzięki fipa :modlitwa: Tylko wciąz pozostaje problem tych kabli w bagażniku...

Freude am fahren...
Opublikowano

Witam. Ja tez jak sprzatałem w bagażniku ( wyciągnołem te boczki) to zauwazyłem ze z prawej strony mam jakis kabelek. Wygląda to jak linka od licznika , zkończona jest skrętką.

Może mi ktoś powiedzieć do czego to jest. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.