no spoko moze jutro sie z tym pomecze...o efektach napewno poinformuje. Jest dużo rzeźb z tym zeby to poodkrecać itd... ?? a co z tym kabelkiem w tym bagazniku?? :dance:
Witam. Niedawno zakupiłem sobie ten fantastyczny pojazd jakim jest BMW E36 - 15latek i jasna sprawa ze jest cos do porobienia. Jako ze nie chciałbym sobie narobić wiekszych kosztów mogłby mi ktos przesłać instrukcje do tego modelu. E36 sedan rok 1991 :dance:
Witam. Ja tez jak sprzatałem w bagażniku ( wyciągnołem te boczki) to zauwazyłem ze z prawej strony mam jakis kabelek. Wygląda to jak linka od licznika , zkończona jest skrętką. Może mi ktoś powiedzieć do czego to jest. ;)
Witam. No ja też mam problem z tymi wskaźnikami poziomu paliwa i temp. silnika i widze ze jedynym wyjsciem jest chyba rozebranie tej konsoli. A moze mi ktos powiedziec jak sie za to zabrac zeby tego nie "...." zepsuć. :D Zebym toi mogł potem spokojnie załozyć. ;) I jeszcze jedno pytanko. W bagazniku z prawej strony mam jakis kabelek zakonczony skrętką. Wygląda to jak linka od licznika. Oświeci mnie ktos co to jest. ???????????
24 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.