Skocz do zawartości

stan licznika pyt.


jedynakk

Rekomendowane odpowiedzi

piszecie Panowie ze jak ktos grzebal przy liczniku jego stanie to pokazuje sie za kilometrami taka kropka. czy to mozliwe ze zostal cofniety licznik i nie ma tej kropki bo sprawdzalem na 1 przy tescie jest 375 tys a mi sie wyswietla 133 tys i nie ma jej co wy na to :?: . samochod 318i z 93r. ja jestem 4 wlascicielem a dodam ze samochodzik jest w dobrym stanie :!:

cd. wiec prosze o pomoc w rozszyfrowaniu tego co wyswietla licznik na 1-375042 na 2-00000 na 3-4663 na 4- 02143 na 5- 190 na 6-85 wszystko w km po co te stany i co znacza. ja znalazlem zaraz po kupnie taka karteczke co wypisuja przy zmianie oleju tam byl stan licznika spisany 146 tys km tak wiec chyba jednak byl cofniety licznik :jawdrop:

Edytowane przez jedynakk
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak

Było dużo na forum o tym

Pierwsza cyfra w teście licznika nie oznacza przebiegu tylko jakis numer BMW. Wszystkie E36 maja ten numer około 350000 km ale to nie przebieg wiec sie nie stresuj :D

Pozatym jak znalazłeś taka karteczke to znaczy ze był cofniety co mnie nie dziwi bo z tego rocznika to raczej takich małych przebiegów sie nie spotyka.

 

Jeśli był cofniety o 100tys albo nawet 200 to i tak powinien chodzic dobrze wiec luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tak samo sie nabrałem przy kupnie mojej beemki jak sie jeszcze nie orientowałem jak to jest z tymi zegarami :mrgreen: Robie test w jednej, patrze 312 tys o ile dobrze pamietam, robie w drugiej, patrze - to samo. W trzeciej tez wiec sobie dalem spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.