Skocz do zawartości

[E34] podziękowanie i zapytanie o check engine


pitbull-86

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podziękować za pomoc w kasowaniu inspekcji i odpaleniu żaruweczek od oleju wszystkie palą na zielono jest ok licznik od dziennych kilometrów też działa jeszcze mnie zastanawia check engine wszyscy piszą że podłączają żaróweczke ja mam u siebie orginalnie jak przekręce kluczyk pozim dwa to pali mi się cały czas na czerwono jak odpalę to zaczyna mi migać i tak jest cały czas jak jadę nie wiem czym to mogę wyłączyc i co to wogle jest czy to ma byc tak cały czs dziękiza odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie znalazłem nigdzie informacji z którego roku to samochód ale podejrzewem że między 88 a 90 z komputerem motronic 1.3.

 

Tamte beemki bo sam mam taką z końca 90r. z silnikiem 2,5 nie miały montowanaych kontrolek chcek engine - chociaż jest taka kontrolka w zegarach. Ja mam w niej puste miejsce - nie mam żaróweczki i nikt wcześniej nie zaglądał do zegarów. U ciebie ktoś musiał Ci włozyć żarówkę. Po przekręceniu stacyjki jak się kontrolka zapali i naciśniesz 5 razy pedał gazu do oporu to ta kontrolka wymiga Ci błędy jakie sa zapisane w komputerze. Jeżeli chodzi o usunięcie tego migania to niestety wydaje mi się że będziesz musiał wyjąć żarówkę. Nawet skasowanie ewentualnych błędów w komputerze tego nie zmieni. W późniejszych wersjach było tak że kontrolka zapalała się po przekręceniu stacyjki a po zapaleniu silnika gasła - zaczynała tylko migać wtedy kiedy były błędy - jeżeli masz młodszą wesję to może to jest problem - sprawdź czy sa jakieś błędy i ewentualne skasuj

Horsepower sells cars, but torque wins races
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.