Skocz do zawartości

navigacja mk3-zmiana softu v19 na v29


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

A masz takie logo powitalne?:

http://img120.imageshack.us/img120/145/naviob5.th.jpg

 

Jak nie to uwierz, że się zmieni sporo.

Obszerniejsza relacja na dniach w linku z podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam navi mk3 ( sw 3-1/50 ) z softem v19. mam pytanie. co zmieni sie w mojej navi jezeli dogram sobie najnowszego softa v 29 ?

 

Poczytaj sobie tutaj:

 

http://www.x5world.com/articles/all-bmw/navigation/9483-bmw-navigation-operating-system.html

 

i wgraj koniecznie nowy soft.

 

Aha, nie sugeruj się proszę tytułem "X5" = to dotyczy także Twojej nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tu masz tabele co jaka wersja dodała:

http://www.x5world.com/articles/all-bmw/navigation/9458-bmw-navigation-system-faq.html

 

A w linku z podpisu właśnie pokazała się obszerniejsza relacja zdjęciowa plus parę uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zmiany dla MK3, ale to są drobiazgi - przeważnie usunięte jakieś niedociągnięcia.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
a w mk4 co jest nowego oprocz widoku 3d?

3D nie jest w każdej mk4 - musi być jeszcze odpowiednio nowy soft (> 4-1-70).

Co dodatkowo (w skrócie) :

- oczywiście możliwość stosowania map DVD (1 płyta na całą Europę zachodnią, zamiast 8CD)

- ładniejsza grafika mapy (przy odpowiednio nowym sofcie > 4-1-70)

- znacznie szybszy (ok. 2-3 razy) w działaniu (wyszukiwanie miast, ulic, wyznaczanie trasy)

- większa ilość pamiętanych miejsc docelowych oraz książce adresowej

- możliwość wyznaczania "punktu przelotowego", czyli aby wyznaczył trasę z punktu A do B, przez C (soft w wersji chyba > 4-1-40)

- wprowadzono skale 200, 500, 1000km (w zależności od wersji softu)

- możliwość regulacji jasności LCD w menu ustawień (mk3 tylko w trybie serwisowym)

- kilka innych drobnych dodatków.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie e39 Mk4 jakis dziwny soft heeh V21.1 a w X5 v25

teraz pytanie po wgraniu softu V29 czy mozna bedzie stosowac starsze mapy DVD np 2004-2005 ??

czy po wgraniu softu v29 bedzie mozna zmienic z 2d na 3d ?? potrzebny jest dodatkowy soft ??

 

przy sofcie v21.1 nie można wejść w rozszerzone menu

 

przyznam sie ze do dzisiaj to tylko zmienialem plytki w czytniku a troche poczytalem w miedzy czasie i dzis poswiecilem troche czasu na navi co by tam mozna bylo usprawnic w e39 i x5

 

Wiec w miedzy czasie zapodalem V27 soft i mapka 2005-2 smiga

 

oczywiscie 3d tez naprawde super to wyglada

 

 

troche poczytalem na temat i mysle ze przy sofcie V29 stare mapki nie beda smigac tylko od 07-01 beda poprawnie dzialac tyle teori a jak w praktyce?? , moze juz ktos ma ten nowy soft wgrany i spradzal czy smigaja starsze mapki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To może i ja się podłącze do pytania. Mam e39 525dA z 2003r. z navi Mk4 ( chyba) 16:9. Właśnie ściągnołem sobie v29 i nie wiem czy czy w tym modelu będzie działać. Nie wiem jaki teraz mam soft (pewnie wgrany w fabryce). Czy wogóle warto zmieniać soft?? I jeszcze jedno. Ściagnołem v29 w postaci .mdf .mds , co z tym zrobić?? Za odpowiedź z góry dziekuję. Pozdrawiam Przemysław Gutowski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

troche poczytalem na temat i mysle ze przy sofcie V29 stare mapki nie beda smigac tylko od 07-01 beda poprawnie dzialac tyle teori a jak w praktyce?? , moze juz ktos ma ten nowy soft wgrany i spradzal czy smigaja starsze mapki??

Mapki działają (i muszą działać) na każdym sofcie.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.