Skocz do zawartości

Recaro w mojej 315stce


kjubus

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie wczoraj jakaś taka melancholia ;)

 

Oryginalnie w mojej 315 były standardowe materiałowe fotele w kolorze ANTHRAZIT (0120)

 

http://img252.imageshack.us/img252/1082/an01hf0.jpg

 

Taki kolor i struktura tapicerki był jako jedyny dostępny z kolorem Opalgrün metalic - 171/6 dla E21 315 – 318i

 

Dla 320/323i struktura wyglądała trochę inaczej ANTHRAZIT (0091), ale kolor pozostawał taki sam

 

http://img252.imageshack.us/img252/9044/an02fi0.jpg

 

Latem 2006r. udało mi się kupić (bardzo okazyjnie :wink: ) komplet oryginalnych foteli RECARO razem z kanapą i szynami :D Oryginalne fotele zostały zabezpieczone a RECARO zamontowałem w Pietnastce :smile: Teraz już wiem, że nie zamienię ich na żadne inne! Po prostu nie ma porównania w komforcie podróżowania! Wygoda nie do opisania! :mrgreen:

 

Niestety nie wszystko jest takie kolorowe ;) Pietanastka jest oliwkowa, wykładzina jest zielona, a RECARO... szaro-jasnoniebieskie :neutral: Obicie nie jest oryginalne, było "robione" w 2005r. razem z nowymi gąbkami. Fotele wyglądają jak prawie "nówki-sztuki", ale nijak nie pasują do kolorów Pietnasi. Muszę je obić na nowo :smile:

 

Dodatkowo udało mi się zdobyć oryginalne tylne zagłówki do E21, które dopełnią wygląd wnętrza i będą kolejnym elementem upodabniającym moją 315stkę do E-edition :grin: Niestety one też są w zupełnie innym kolorze :-P

 

Decyzja może być tylko jedna: OBIJAMY WSZYSTKO NA NOWO! :mrgreen:

 

Chce zachować maksimum oryginału więc jedynym słusznym wyborem byłaby właśnie tapicerka ANTHRAZIT, która co ciekawe występowała również (wg ETK) na fotelach RECARO. Ale która 0120 czy 0091? :roll:

 

Czy ktoś posiada zdjęcia oryginalnych RECARO w kolorze ANTHRAZIT lub zdjęcie jakichkolwiek oryginalnych RECARO żebym mógł porównać wersje obszyć? :roll:

 

Czy ktoś posiada paletę kolorów E21 z 1982 i 1983r?

Mam tylko paletę z 1981r. i informacjami z niej się posługuje

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.