Skocz do zawartości

Gdzie jest sterownik airbag?


darr

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie dokładnie w zetce jest sensor poduszek powietrznych. Ktoś mi mówił że za fotelem pasażera ale chciałbym się upewnić zanim rozłoże połowe samochodu? W ogóle mam zamiar kupić taki sterownik i nie bardzo wiem czy musi byc w 100% taki sam tzn. te same numery czy może być podobny sensor ze sterowaniem na daną liczbę poduszek, u mnie 4.

Mój model to coupe 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sterownikem ci nie pomoge,bo nie wiem gdzie jest,podjedz do aso i oni ci powinni powiedziec...ppwiedz,mi zadowolny jestes z tego silnika,?jakie masz spalanie?ja mam 2.8 coupe..i jest super jesli chodzi o stosunek mocy do spalania srednio jest po miescie 10-11l przy normalnej jezdzie...a planuje jescze kupic 2 coupe ,chcialem mocniejsze,wlasnie 3.0 bo mpower to juz zupelnie co innego i zbieram opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samochodu jestem bardzo zadowolony. Spala w ruchu miejsko-podmiejskim 10-11l i to w zasadzie bez oszczędzania, również bez katowania czyli normalna jazda z częstymi przygazowaniami - bo inaczej się nie da :lol:

Nic się nie psuje, koszty utrzymania są jak w fordzie mondeo więc co tu dużo gadać. Samochód jest na pewno dynamiczniejszy od 2.8 ale niestety brakuje mu do m power tej werwy i kopa przy dodaniu gazu. Jest dla mnie za miękki i za bardzo "tatusiowaty". Może jestem "zboczony" ale teraz bym wybrał emkę, ale to tylko dlatego że zetki używam sporadycznie bo mam drugi samochód i w zasadzie to nie jeźdzę po mieście tylko w ruchu podmiejskim, a w zimie samochód stoi. Dla mnie to zabawka a zabawka powinna być prędka, wredna i kochana :wink:

Z drugiej strony nie ma co narzekać. Do ruchu miejskiego i polskich dziur jest dużo lepszy od emki. Ma miększe zawieszenie, jest łatwiejszy w opanowaniu na łukach i podstępnych zakrętach, mniej spala i części są dwu krotnie tańsze. Gdyby to miał być samochód na cały rok to ten jest idealny z mocą, bo emka w zimie szaleje i nie daje się prowadzić. Również polecam ten samochód bo pedalskie tetetki są wszędzie, ale nie wiem czy ją tobie bym polecił bo jednak różnice w 2.8 i 3.0 nie są aż takie ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak mi wskazał mechanik rozebrałem prawie wszystkie plastiki z tyłu samochodu, odkręciłem ze 40 śrubek co zajęło mi ze 4 godziny i oczywiście sterownika nie znalazłem no bo baran był ten mechanik :mad2: :mad2: :mad2:

A sterownik znalazłem po odkręceniu 2 śrub w konsoli centralnej przed lewarkiem zmiany biegów. Przynajmniej jakaś satysfakcja z tego, ale jeszcze trzeba cały ten syf poskładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy na podobnych zasadach tem mam z3 jako 2gie auto...wlasnie mki sie boje ze wzgledu na dostepnosc i cene czesci i eksploaacji,bo to juz zupelnie inne auto niz "zwykle" zetki...dlaego pytam o 3.0 bo chcialbym kupic moze za jakis czas 2ga coupe,taka w idealnym stanie z malutkim przeiegiem z konca produkcji..no to w zasadzie to samo co 2.8 malo pali i nie drogie w utrzymaniu

co do audi to sie zgadzam,moze ten nowy model tt jest ladniejszy ale stara buda to faktycznie nic ciekawego...no i ta pedlaska opinia :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ta pedlaska opinia :norty:

taka sama jak o kazdym lepszym roadsterze jak Z3 czy Z4:D nie wiem kto wymyslil to "kobiece auto" która kobieta lubi byc wytrzęsiona podczas jazdy? no i to wysiadanie z auta..... masakra:D

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.