Skocz do zawartości

jak wyciagnac ten dinks


jedynakk

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje wyciagnac na zewnatrz zamek drzwi tylnich kto wie i mi powie jak to zrobic mi sie nie udalo musze sprawdzic dlaczego zacina mi sie to cos elektrycznego co zamyka drzwi na zamku chyba ze mi powiecie jak to odblokowac bez wyciagania zamka na zewnatrz a najlepiej jak by mi ktos powiedzial jak to wyciagnac krok po kroku a moze ja bede mogl komys w czyms pomuc / moze ktos ma jakies zdjecia lub rysunki chocby odreczne bo ta prowadnica szyby co mi zawadza przy wyciaganiu zamka chyba nie jest dzielona i nie da sie jej tak latwo usunac ... nara Edytowane przez jedynakk
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przy wyciąganiu jest niestety troche zachodu, ale da się to zrobić. Na poczatku muszisz zdjąć po zewnętrznej stronie plastkich otaczający klamkę, jest na wcisk, następnie odkręcić dwie sruby przytrzymujace mechanizm klamki, od strony wewnetrznej po sciągnięciu tapicerki, poluzuj prowadnice szyby, odkręć nakretkę. Gdy nie poluzujesz prowadnicy mechanizm klamki nie przejdzie. Następnie pociągnij klamkę w dół do przodu samochodu i pomalu powinna wyjść. Gdy juz uporasz się z wadliwym elementem mechanizmu polecam nasmarowanie sprężyny która tam się znajduje, to spowoduje że klamka będzie odczuwalnie lżej chodziła, a ponadto zniknie problem nie powracania klamki na swoje miejsce które często występuje w tym modelu. Gdy bedziesz zakładał mechanizm z powrotem, zdejmij z boku drzwi plastik który umozliwi Ci poprawne zaczepienie klamki na "bolec". Pozdrawiam. :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.