Skocz do zawartości

panel sterowania klimatyzacji o co chodzi???


Kepkeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem oststnio panel od klimatyzacji e39 525tds 96r, i mam taki problem... mainowicie mój stary panel był uszkodzony gdy kupowałem ten samochód - nie działał wyświetlacz, jednakże sterowanie było ok. Teraz zmieniłem go na inny taki sam ale wystąpił problem: wyświtelacz jest ok ale... tylko jak włącze klime to pali sie kontrolka i pokazuje, jest ok, a faktycznie nie chłodzi!!! Na dodatek na wyświetlaczu jest sterowanie temperatury od 32stopni (chyba) do 16 stopni!!! Czy przedział ten, który jest wyświetlany jest prawidłowy czy powinien mieć sterowanie do niższej temperatury??? Jeśli tak to czemu nie działa mi teraz klima skoro pokazuje, że jest ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa. Zrobiłem z dwóch jeden! Rozłożyłem je na części pierwsze, troche z jednego, troche z drugiego i chodzi! :dance: . Dzieki za odpowiedź z tą skalą temperatur. Przydało się.
jak miałeś rozłozonego klimatronica mogłeś wyczyścic wentylatorek i go przesmarowac smarem grafitowym albo wazeliną techniczną będzie ciszej chodził
na volta core el can na volta core el lievore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo rozbierania klimatronika. dzis rozpiałem prawie wszystkie wtyczki ale została mi ta jedna taka z 3 kabelkami i takimi plastikami po bokach, szaprałem , sciskalem i nic. nie ruszy sie ani grama. jak tos sie wypina ??

 

Załamany wsadzilem go do auta tylko przedmuchalem kompresorem. silniczek sie bardzo lekko kreci ale nieraz potrafi zapyrczec , czy to bedzie dalej silniczek ?? czy cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą na 3 wtyki (chyba) czarną od zasilania to po boku są te plastiki, które trzeba scisnąć i najlepiej podważyć lekko śrubokretem płaskim i wtedy powinno wyjść. U mnie też miałem z tym problem ale się dało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.