Skocz do zawartości

Inowrocław Mechanik od BMW, sprawdzenie e30 m20b25


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie o mechanika / warsztat w Inowrocławiu gdzie można by było sprawdzić BMW e30 325.

A może ktoś zna ten egzemplarz:

http://allegro.pl/item190800864_bmw_325i_m_technic_sliczna_.html

Nie chcę jechać na marno, a i sprawdzić kilka rzeczy wolał bym u jakiegoś sprawdzonego mechanika od BMW.

Wdzięczny bym był za opinie, ewentualne wstępne oględziny kolegów forumowiczów z Inowrocławia.

Gdyby egzemplarz wart był dalszych oględzin był bym w ciągu 2 godzin ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawy do Inowrocławia w 2h? no no .... a przepraszam w Inowrocławiu jest lotnisko.

 

Co tu sprawdzać? To auto jest proste w budowie, silnik ma ciagnac do odcięcia, skrzynia przelaczac biegi, a dyfer nie wyć.

Sprawdż czy ten M technic jest kompletny i czy pod tymi osłonami nie kryją się dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może w 2 i 15 minut hehe

No a co do egzemplarza to raczej nie takie proste, ja raczej po takich oględzinach nie kupię, szkoda mi pieniędzy, a i nie chcę dołaczyć do tej części narzekającej na BMW.

Przez telefon pan mało konkretny, on nie wie jaki stan, nie wie jaki przebieg, on tylko sprowadził, i tylko była właśnie zmieniona głowica bo tamta była pęknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
wiem, ze temat stary, ale tak na przyszłość...Jeżeli ktoś z was bedzie chciał kupić auto z Ina a nie zna sie za bardzo na rzeczy to radze do bydgoszczy jechać, ino to miasto układów i znajomości, tu każdy kazdego zna i oczywiste, że mechanik nie powie wam że auto padaczka :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.