Skocz do zawartości

Wydech do e36


Ojciec

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucam obiecaną fotke... nie wiem co to za model remusa... po fotce malo widac ale nie mam zdjecia sameo tłumika :( wiem ze jest to remus dedykowany do e36 coupe ... składany z dóch czesci ale z tego co pmaietam w drugiej czesci były polaczone dwa puszki ... ostatnia bardzo wysoka ... dzieki niej mimo tych srednic byl bardzocichy...a tylko w wysokosci obrotów dawał super dzwiek

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9396791648288a85.html

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci polecił wydech Gpower osobiscie mam w swoim bmw 318is i bardzo ładnie to brzmi na niskich obrotach fajnie basuje a na wyskokich tak jak w m3 taki piękny odgłos oddaje! Fakt to jest drogi tłumik bo to jest mpower ale jak miec to tylko taki naprwde polecam i w dodatku nie wystaje jak inne poza obrys auta tylko jest ładnie schowany i w dodatku to brzmienie!!!ehhhhhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednicy nie pamietam ale na stronie montii powinna byc podana... poza tym to owal wiec nie bardzo jest jak zmierzyc :)

Nie sa to kominy... takie w sam raz...

W trakcie jazdy jest dosyc cichy nie przeszkadza, na postoju jest basowy pomruk... nie chce nagrywac bo i tak bedzie znieksztalcony dzwiek :/

Moim zdaniem to kompromis miedzy cicha praca a ladnym basem, na pewno nie buczy tak ze nie da sie jechac choc po drodze do monachium glowa bolala ale to 650 km... (moze bolala od zmeczenia)

Jeśli po zaparkowaniu samochodu nie odwracasz się, żeby spojrzeć na swój samochód to znaczy, że kupiłeś złe auto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.