Skocz do zawartości

tarcze


bejamo

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy mam bmw e34 520 18 letnią babcię i mam problem z tarczami hamulcowymi na przodzie biją podczas hamowania z prędkości 120km/h moje pytanie brzmi czy można założyć wentylowane tarcze do ww modelu czy zmiesczą się w zaciski bo orginalne nie są wentylowane. proszę o info z góry dzięki :search:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć tarcze wentylowane to potrzebujesz jeszcze zaciski od takich tarcz i nie jestem pewien czy nie potrzeba zwrotnicy, wtedy będziesz miał tarcze wentylowane co do wymiany zwrotnic to porównaj swoje zwrotnice z zwrotnicą od tarczy wentylowanej może nie będzie konieczna wymiana

90r E30 316 i coupe sprzedany

92r E36 318 is coupe sprzedany

91r E32 750 IL sprzedany

88r E32 735 IL sprzedany

92r E32 735 IL sprzedany

93r E34 530 V8 sprzedany

92r E34 525 tds sprzedany

90r E34 535 i obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja sam miałem zwykłe tarcze i założyłem tarcze i zaciski z wersji 3.5l zwrotnice są takie same tylko oczywiśćie do nowych tarcz kupujesz nowe klocki i najlepiej bierz firmowe bmw bo te inne zamienniki to po 1000km zaczynają bić z powrotem i nikt nie odda ci za nie kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to zanim polecisz do sklepu po części to sprawdż całą zawiechę.Ręczę Ci,że niktóre elementy od spodu czasem wyglądają b."ciekawie"zwłaszcza przy autkach wiekowych. :wink:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisano wcześniej - musisz wymienić komplet czyli tarcze + zaciski. Zakładałem ostatnio taki komplecik do swojej 520 (z 530) i wszystko pasuje. Klocki też są identyczne.

http://a.imageshack.us/img541/7055/repsolp186x50.jpg


Pełna oferta olejów REPSOL dla motoryzacji

tel.: 888 233 740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.