Skocz do zawartości

Usztywnienie tylniego zawieszenia;) potrzebna rada


rm23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

chcialbym sie dowiedziec czy jest jakies rozwiazanie podobne do tego z tymi tulejami od M3 3.2 (metalowo-gumowymi) na przedni wachac... tylni snilint blok od M3 rozni sie od naszych? tez jest jakis wzmacniany usztywiany pelny w srodku? dodam ze nie widzialem jak wyglada w zwyklych wersjach ani jak w M3;) jest pelny czy nie? zadaje to pytanie co zrobic zeby troche usztywnic tyleczek w mojej Beeemce dodam ze nie mam luzow na tylnim zawieszeniu i amorki sprawne zeby ktos nie pisal ze masz zawieszenie zwalone dlatego jest miekki czy cos ;) prosze o rade co sie da z tym zrobic

jak kochac to Ksiezniczke jak krasc to Miliony jak jezdzic to tylko BMW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amoze wsadz na probe takie gumy w sprezyny-zawsze mozesz je wyjac-tanio-zobaczysz czy ci sie cos zmieni czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te gumy u siebie ale nie zdaja bardzo relacji... bede usztywnial sprezynami obnizajacymi lekko ale i tak przydaloby sie wmontowac cos usztywmiajacego w zawieszenie. ponawiam pytanie...
jak kochac to Ksiezniczke jak krasc to Miliony jak jezdzic to tylko BMW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te gumy u siebie ale nie zdaja bardzo relacji... bede usztywnial sprezynami obnizajacymi lekko ale i tak przydaloby sie wmontowac cos usztywmiajacego w zawieszenie. ponawiam pytanie...

 

Amorki + sprężyny, można jescze zainwestować w poliuretany do zawieszenia.

 

...a gumki to się zakłada na pewną część ciała (czasem u niektórych wystającą), a nie w sprężyny :wink:

Galeria moich pojazdów i ich historia

http://img149.imageshack.us/img149/6353/podpisoj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.