Skocz do zawartości

Brak kierunków na desce E39


Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all mam problem nie ma kierunkow na desce i świateł cofania co może być przyczyną ,przy testach wszystkie kontrolki działają więc wykluczam raczej spalone diody (czy żarówki w liczniku) Może jest jakiś przekaźnik walnięty albo moduł proszę znawców o pomoc pozdrawiam Marta

Ps kierunkowskazy migają brak ich tylko na desce w liczniku autko było podłączone pod komputer wykazało błąd 190 ale co on oznacza to zonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, auto mi nie odpala, pomozcie, no pomozcie

 

dodano za 2 minuty: czemu mi nie pomagacie

dodano za 7 minut : widze ze mi nie pomozecie,

dupiate to forum, pan stasiu przyszedl i nalal mi benzyny.

 

 

pozwolilem sobie na male przejaskrawienie tego so piszesz, jest weekend majowy, wiele ludzi wyjechalo i nie ma czasu siedziec przed monitorem jak ty. poczekaj moze ktos pomoze , a nie od razu walisz fochy. klolega podaje ci pomysl z wymiana zarowek w zegarach a ty nawet nie przeczytasz a juz foch. pozatym chyba nie wierzysz w to ze ktos na odleglosc naprawi ci samochod skoro podajesz tak malo danych.

Edytowane przez flash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash masz coś mądrego do napisania to napisz a nie walisz posta za postem by nabić sobie komentarze i to głupie komentarze na forum byłam a żarówki to sobie sam wymień w mózgu (jest napisane E39 w liczniku są diody i przy testach wszystkie kontrolki działają ) pozdrawiam Ps.jak nie umiesz pomóc to najlepiej nic nie pisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nabijam postow, to ty nabijasz, popatrz wyzej. ja napisalem 1 post a ty kilka po sobie. przy takim poziomie kultury jaki reprezentujesz napewno ci ktos pomoze. ja nic o zarowkach nie pisalem, wpominal o tym inny kolega, ja jedynie zwrocilem ci uwage ze ktos chce pomoc. to ze masz trudne dni nie znaczy ze musisz naskakiwac na innych. a o testach teraz piszesz a nie w 1 poscie.

 

p.s. jest to ostatni moj post pod twoja wypowiedzia, uwiez mi ze jak bedziesz miala pytanie kiedys a ja bede znal odpowiedz nie dowiesz sie ode mnie nic. ja chamstwa nie toleruje. :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas23 sorki już zmieniam na takie autko jakie mam obecnie

Tombass ten błąd 190 to jak dobrze pamiętam był przekaźnik zespolony czy jakoś tak a test był robiony na oświetlenie pozdrawiam all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.