Skocz do zawartości

BMW 525D E-39 PROBLEM.


J-23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, odnosnie bmw 525d rok 2003, otoz zapalila

sie kontrolka silnika tzw(piorun) i auto niema swojej mocy.

Ciekawe jest tylko to ze jezeli postoji 2dni,i zapalam i wszystko jest znowu ok ma swoja moc,zdarzylo mi sie to juz 3 razy, teraz w sob przejechalem ponad 300km, bylo ok, nagle przed domem znowu sie zapalila ta kontrolka i niema mocy. Jezeli napotkaliscie sie z podobnym problemem,albo wiecie co to moze byc to prosze nap o tym, bo najwczesniej dopiero w czwartek mge podjechac na komputer. Znajomy mi powiedzial ze moga to byc wtryski?!

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam J23

 

Nie daj sie tylko naciagnac na wymiane calego wtrysku bo moze da sie tylko wymienic koncowke ktora kosztuje ok 250 zl. Najlepiej zrob to w zaufanym i wyspecjalizowanym serwisie bo ewentualna fuszerka moze ci sie odbic czkawka w pozniejszym czasie. U mnie przez jednego idiote wybuch kolektor dolotowy i polamane zostaly elementy wtrysku ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, w moim 525d występuje problem z mocą. Objawia sie to podczas duzego obciążenia. W miarę można jechać oraz przyśpieszać ale pod górkę dusi go i zwalnia. Mechanik najpierw wykrey przeciekające wtryski, które w końcu (po 2 odwiedzinach u niego) zostały zregerowane. Problem po każdej wizycie na chwile znikał, ale prędzej czy później i tak powracał. Ostatnio wykrył jakąć wade zaworu w turbo ale po próbnej jeździe okazało sie to nie to. Na komputerze pokazywało mu brak ciśnienia wtrysku. Okazało sie że pompa paliwa (ta pod autem, nie w baku) padła. Zobaczymy co będzie po wymianie. Drugim problemem jest niezapalenie po kilkunastominutowym postoju. Auto zimne oraz całkowicie zagrzane odpala normalnie. DO dziś nie uporałem sie z tym problemem.

 

Jeśli któś miał takie problemy lub wie jak usunąć problem to proszę o PORADĘ.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.