Skocz do zawartości

IPod w w bmw e39


bartmol-bmw

Rekomendowane odpowiedzi

można podłączyć tańszym kosztem. poniżej krótki opis wynalzku od apple (koszt transmitera w granicach 80zł )

http://allegro.pl/item188571517_transmiter_radiowy_fm_z_lcd_do_apple_ipod_200x_fm.html:

 

Fabrycznie nowy transmiter radiowy do iPoda.

Transmiter FM pozwala na słuchanie muzyki z iPoda przez dowolne radio – samochodowe, domowe lub kazde inne. Urządzenie nie wymaga dodatkowego zasilania, jest zasilane bezpośrednio z iPoda. Posiada możliwość wyboru z 200 częstotliwości! Pozwala to na znalezienie najsilniejszego sygnału w zależności od potrzeb. Transmiter jest wyposażony w wyświetlacz LCD wskazujący aktualnie wybraną częstotliwość.

 

Bardzo prosta obsługa. Wystarczy podłączyć transmiter do iPoda i wybrać jedną z 200 częstotliwości za pomocą przycisków „+” lub „-”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostszy mówisz? Transmiter nie robi nic tylko transmituje ci muzę na FM i nic wiecej. Przeciez masz BMW. Czy zrezygnujesz z wirtualnej zmieniarki? Z wyboru utworów z kierownicy? Z wyświetlania nazw na kompie? Ja nie zrezygnuje, wiec kupuje to. 7500 utworów na "niby" w oryginalnej zmieniarce? Fajne. Napiszę jak to chodzi jak mi to przyślą, bo mówią że czekają na dostawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Właśnie dostarczono mi to cudo. Mówie o ice link do ipoda.

Rewelacja! Wyswietla wszystko na oryginalnym wyswietlaczu bmw. Wybór dowolnej playlisty, mnóstwo ustawień, sterowanie z kierownicy, mam na razie pod ręką 3200 utworów a mam zamiar dopełnić do 7000.

Ogólnie rewelka, podstawka pod ipoda w komplecie, myśle że nia ma lepszego rozwiazania na rynku, tylko ta cena! Ale polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.