Skocz do zawartości

repliki alufelg


marcin1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szystkich forumowiczów.Chciałbym sobie zmienic felgi na te z aukcji ponizej,są to repliki i tu mam pytanie bo słyszałem ze takie podróbki są poprostu miększe niz oryginały i na naszych drogach długo nie wytrzymają ale czy to jedyna róznica?czy ktoś z Was ma moze takie repliki i moze mi powiedziec czy jest sens je brac(wiadomo chodzi o koszty gdyz oryginały to chyba ze 3500tys kosztuja jak sie nie myle).

 

http://cgi.ebay.co.uk/18-BMW-MV-2-Design-Alloy-Wheels-x4-To-Fit-5-Series_W0QQitemZ320103156638QQihZ011QQcategoryZ28648QQrdZ1QQcmdZViewItem

tylko potwierdzam cos co ktos kiedys powiedzial a mianowicie:to auto naprawde zaraża!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety główny problem felg tego typu, to wykonanie z innych stopów przez co mogą być bardziej miękkie. Jakbyś chciał kupić 16" to jeszcze, ale 18" to będzie profil opony jakieś 35-40, to nawet oryginały pogiąć to żaden problem w naszym pięknym kraju. Troche strach, bo za te fele też trzeba pare złotych dać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje osobiste zdanie jest takie,że akceptuję repliki.Nie akceptuję tylko tych felg,które łatwo uszkodzić.A na tej stronie E-bay którą podałeś to ceny nie są dla mnie za "ciekawe".Pozatym niektóre z tymi wypukłymi ramionami łatwo"oszlifować"na wysokich krawężnikach.A wrażenia z jazdy na felgach większych jak 17 i szerszych jak 225 po "naszych"drogach pozostawiam dla wytrwałych i o zasobniejszych portfelach.Od niedawna jestem w klubie ale zauważyłam,że temat felg jest zawsze gorący,przez co przewija się często.Może i więcej bym napisała ale niedawno któryś z klubowiczów przy jakiejś okazji wspomniał o uważnym przeczytaniu regulaminu i juz mnie tak rece nie swędzą do klawiatury.A chciałabym zaistnieć na długo w tutejszym klubie bez dodatkowych śmigiełek. :wink:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy zakupie kieruja się tym czy coś mi się podoba , fakt że oryginalne są łatwiejsze do naprawy ale te na zdjęciu też musiały przejść badania i dostać błogosławieństwo koncernu BMW

 

Wszystko się zgadza, tylko że producent tychże felg napewno nie przewidział że jest taki kraj jak Polska, gdzie praktycznie wszystkie drogi wyglądają jak poligon wojskowy. Gdybyśmy mieli takie drogi jak u naszych zachodnich sąsiadów, to i 19 cali nie było by za duże, ale u nas niestety 18 cali = częste prostowanie felg i wymiana roz... opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym je kupił a wiadomo że mając takie duże i nowe to będziesz bardziej uważał a jak Ci sie trafi naśrodku drogi krawężnik tak jak moimu kumplowi (tir zawracał i rozorał naczepą cały chodnik) to nawet stalówki nie pomogą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi,mnie dziury nie przerazają gdyż w Polsce bywam samochodem raz w roku a tu gdzie mieszkam drogi są jak marzenie(nie wiem jak wygląda droga na Brok gdzie jechał Tora ale przypuszczam ze tak jak 90% tych gdzie ja teraz jestem)Zatem postanowione i spróbujemy jak to bedzie na tych 18,jak juz kupie i założe to wkleje jakieś zdzięcie jak to wygląda
tylko potwierdzam cos co ktos kiedys powiedzial a mianowicie:to auto naprawde zaraża!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.