Skocz do zawartości

PROŹBA O OPINIE ZALEZY MI NA SZASIE KOMBI


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

witam znalazłem coś takiego na allegro i chciałbym sie dowiedziec czy wogóle warto coś takiego a zalezy mi na kombi i e36 a moze ktoś ma inną propozycje do 12500 zł

http://moto.allegro.pl/item182168827_bmw_318_e36_kombi_caculko_.html

 

pozdro

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że coś za tanio. na 99% była z przodu leciutko stuknięta. na tyle że było trzeba wymienić zderzak (który pasuje jak świni siodło). na jednym kloszu brak brewki bo pewnie odpadła podczas stłuczki i sie zgubiła. zdjęcia daja mały podląg, chyba są celowo zrobione tak aby za dużo nie zobaczyć. z tyłu jakiś komin nie wiadomo od czego. orginalnie w tym silniku jest pojedyńcza rurka. jak coś jeszcze wypatrze to napisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale touringi staniały nawet nie wiedziałem. ta 2 lepsza ale: brak halogenów, bo sie pewnie potłukły razem z poprzednim zderzakiem, tylni zedrzak jak spojrzysz na na jego rogi które łączą się z nadkolami to widać że się krzywo schodzą, czyli ktoś źle złożył. ogólnie może być. ciężko jest trafic coś co nie miało oberwanych zderzaków, a raczej coś co miało i zostało dobrze złożone tak że nie widać że było coś urwane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bardziej preferujesz 320 niz 318

wiem ze nawet te 320 ma lepszy wypas niz 318 tylko ze jakoś nie mam przekonania do aut świezo sprowadzonych wiec nie wiem tez mi sie podoba 320 ale jak tam ze spalanime poniewaz wczesniej miałem e36 320 coupe no i paliła 12,5 przy sredniej jezdzie raz ostro raz wolno no wiec ile łyknie 318 a ile 320 wiem ze to moe byc róznica 1 litra

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to kupic to co jest w lepszym stanie. mi pali średnio 8 - 8.5 litra w trybie pół baku miasto pół trasa. jak cały bak trasa to schodze na 7.4 najwięcej to miałem 9.4 cały bak po mieście. muszę jedynie dodać że jeżdze raczej spokojnie i z głową. brak niepotrzebnego przyszpieszania, hamowanie silnikiem. najmniej mi spalił 6.9 ale myśle że to nigdy już się nie powtórzy. mialem pustą trase i cały czas się trzymałem 100km/h. kolega ma 2.0 w e36coupe i mówi że pali mu w mieście po 10, a na trasie po 8. więc całkiem podobnie do mojego. tyle że on raczej jeździ na pusto i sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle bo wczoraj sprzedałem e36 2.0 coupe no i miało wszysko oprucz skóry własnie podobne wyposazenie jak tego kombi z silnikiem 2.0

tylko nadal mnie meczy jedna zecz otóz nie wiem jak z instalacją gazową niby niechciałbym założyć bo to niszczy auto ale zdrógiej strony to oszczedność i jestem w kropce a wiem ze do silnika 1.8 koszt to ok 2000 a do 2.0 to koszt 4000 plastikowy kolektor no i znów leze na całej lini no ale coraz bardziej mnie przekonuje te 2.0 dzwoniłem juz do niego i powiedział ze jest skłonny zejsc do 11000 czyli miesciłbym sie w swoim budzecie

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak łatwo powiedzieć tylko ze tds z podobnym wyposarzeniem to kosztuje conajmniej od 15000 ktorych nie mam moja gorna cena to max 13000 ale to naprawde max razem z opłatami a codo diesla mniej spali no ale ropa tez ma isc do góry

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka: albo tds albo 325i/320i + sekwencja i cenowo wychodzi podobnie.

Ale butla w bagażniku zajmie ci sporo pow. bagazowej, no chyba że bedzies zjeździł z maleństwem w kole i tankował co 250 km :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

z tych dwóch mi bardziej podoba sie ta druga ale niestety autka nie są zbyt zadbane ta pierwsza to w ogóle jakiś wynalazek druga hmm nowy przód po liftingu szeroka nerka a chyba była od 96 jak sie nie mylę obniżona na nasze drogi może być twardo :) komora silnika + nie umyta - to zdjęcie nic nie mówi nie widzę nalepki na kielichu z nazwą koloru ?? odleciała czy było coś robione trzeb by dokładnie sprawdzić :) autko z niemiec czyli jak nie było katowane i ni ma skręconego licznika to zawiecha powinna być ok ma TUV więc sprawna moja rada obejrzeć przejechać sie i szukac może trafisz cos bardziej zadbanego ...................

pozdro Tomek

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z gosciemi mowił ze auto tak jak sprowadził tak wyglada nic z nia nie robił wiec teraz juz nie wiem jak by byla bita to musiała być zrobiona u szwabów ale cena jest dosyc atrakcyjna a gdy komora nie jest umyta to moze nawet lepiej bo widac wszystkie wycieki i tympodobne a nie wypucowany tak jakby sie psu jajca swieciły tak mysle ale moge sie mylić

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.