Skocz do zawartości

Gdzie przekaźnik zapłonu


wysoki_22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Chce zabezpieczyć swoja niunie i mam takie pytanko - gdzie w e39 znajde przekaźnik od zapłonu - chce na nim zrobić odcięcie. Poza tym tak się zastanawiam, czy jak zrobie jakieś odcięcie dodatkowo przy elektrozaworze od gazu, czy komputer (od gazu) będzie robił jakieś problemy i pokazywał blędy?? Instalacja sekwencja - STAG 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dięki - na prawde mi pomogłeś... :cool2:

Za takie wypowiedzi należy tylko pogratulować... :mad2:

Nawet jeśli bedzie wiadomo jaki element jest odcięty, to wcale nie znaczy, że ktoś bedzie wiedział jak je obejść...

Może lepiej pytać jak wszyscy na forum: "jak odciąć pompe paliwa???"Twoim zdaniem to nie jest wskazówka dla złodziei??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kazde auto sa sposoby na odpalenie, nikt sie nie bedzie zastanawial gdzie zamontowales i co odcioles, czasem wystarczy polaczyc kilka bezpiecznikow w skrzynce bezpiecznikowej zeby zegary sie zaswiecily, z rozrusznikiem problemu nie ma , chyba sam wiesz , wiec jesli stac cie na bmw i (szczegolnie) na paliwo do niej to zainwestuj z 300zl i oddaj auto ludziom ktorzy sie na tym znaja.

 

p.s. bulki tez pieczesz sam? czy idziesz do sklepu i dajesz zarobic innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na elektryce, kabelkach się znam, bo mam z tym do czyczenia na codzień...więc wole te 300 zł zainwestować na prawde w co innego. A chodzi tylko o to, żeby dowiedzieć sie czy jest, a jak tak to w którym miejscu się znajduje PRZEKAŹNIK OD ZAPŁONU - czy to tak trudno zrozumieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno, skoro pytasz o przekaznik od zaplonu to znaczy ze nie masz o tym pojecia. tyle ode mnie.wiecej w tym temacie nie pisze bo to bez sensu.

 

odpowiedz sobie na pytanie, czy chesz miec ukryty wlacznik czy zabezpieczone auto, to nie to samo

Edytowane przez flash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.