Skocz do zawartości

Opinia o podłokietniku do e36


Filipe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem kupić do samochodu podłokietnik. Ceny oryginalnych są wysokie w granicach 400-500zł :duh:

W związku z tym myślałem o czymś takim:

http://moto.allegro.pl/item180390124_podlokietnik_skorzany_super_cena_.html

Wiem, że nie jest to najlepszy wybór, ale czy montował ktoś z Was tego typu podłokietniki z Allegro? Co o nich sądzicie? Nadają się do czegoś, czy sobie odpuścić?

:mrgreen:

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Będę bardzo wdzięczny za kilka fotek jak wygląda taki podłokietnik w środku :)

 

Właśnie się zastanawiam na czymś takim (konkretnie ten model z allegro) tylko nie wiem jak to wygląda w beemce

 

Pozdr

http://images20.fotosik.pl/92/baf96c1de6443063.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymierzylem i wyglada to dla mnie tak:

podlokietnik oryginalny ma wymiary:

długośc od strony kierowcy to 26 cm - tak ze da sie zaciagnac reczny i uzywac popielniczki z tylu :)

długośc od strony pasażera to 34 - dostep do obu popielniczek

odleglosc miedzy tunelem a podlokietnikiem (dolem) to 7 cm

natomiast od tunelu do gory podlokietnika to 13 cm

.

 

wynika z tego ze podlokietnik aby byl wygodny (zeby dalo sie polozyc reke swobodnie przy ustawionym fotelu mniej wiecej na środku wysokosci) powinien miec ok 6-9 cm wysokosci. wiekszy bedze trzeba zamontowac blizej konsoli srodkowej co bedze sie wiazalo z trudnoscia zaciagana recznego, no chyba ze zamontuje sie go nad tylna popielniczka.

 

 

wg mnie ten podlokienik sie nie nadaje bo jesli ma 19 cm wysokosci i przy montażu zostawisz sobie ok 2-4 cm od tunelu to bedzesz mial lacznie 21-23 cm od tunelu a to wg mnie stanowczo za duzo (oryginalny ma 13 cm od tunelu do gory))- bedze poprostu trzeba podnosic reke do gory aby spoczela na podlokietniku a to chyba jest :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginał!

Poszukaj uzywanego w dobrym stanie i nie bedzie tego typu pytań,a sprawdza sie w 100%.

Nawet jeśli kupisz popruty za grosze to tapicer również za grosze zrobi go jak nowy,ale zawsze to orginal! :D

kolega dobrze tu ci radzi,lepiej kup zniszczony ale oryginalny bo obszycie nie bedzie drogie a na szrocie dostaniesz go napewno za nie duze pieniadze tylko do oryginalnego bedziesz musial wymienic caly ten plastik co jest w nim z tylu popielniczka ale poszukaj i pomysl nad oryginalnym

BMW 320 E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.