Skocz do zawartości

Pomocy Carsoft 6.1 BMW - crac


jurek039

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

:modlitwa: :cry2: Mam wielką prośbę o craca do carsofta 6.1 BMW . Szukałem na forum i jest tego sporo ale są to stare tematy i większość linków już nie istnieje :( . Kilka osób mi przesłało carsofta niby z lekarstwem ale to niestety lipa , po 10 odpaleniach prosi o rejestracje . :mad2: Szukałem też na emulach i znajduję jakieś bzdury które czasami mogą tylko popsuć a nie pomóc . :duh:

Był bym wdzięczny gdyby ktoś podał link albo wysłał mi go .

Z góry dziękuje Jurek .

 

PS. Mogę się podzielić jakimiś Vagami czy wersją CS 6.5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za każdą radę , :?

tylko ile można mieć w domu lapków i to jeszcze z COMem ?? :?: Instalowanie na kolejnym i na kolejnym i tak dalej nie jest wyjściem z sytuacji , nawet po formacie jak zainstalowałem CS pokazał się komunikat ,że nie ma pełnej rejestracji i to wystarczy by nie działał prawidłowo . Może i moja wersja jest z witaminą ale co ona daje to nie wiem może tylko zajmuje więcej miejsca .

Najbardziej boli mnie to ,że paru osobom z tego forum wysyłałem ten program z craciek za którego zapłaciłem a nikt z nich nie odpowiedział nawet na PW . :cry2: :cry:

Korzystam z podobnego forum na rosyjskiej stronie ,tylko związanego z czym innym niestety, ludzie którzy piszą tylko aby coś dostać i nigdy nie pomagają nazywa się takich forumowiczów pasożytami i po jakimś czasie nikt im nie pomaga . Kiedyś myślałem ,że to nie fer teraz zmieniam zdanie .

Przed awarią kompa miałem 120 GB programów i serwisówek , za połowę płaciłem i to czasami nie małą kasę , teraz udało mi się odzyskać jedynie pare Giga . Z pomocą czy bez odświeżę swoje zbiory . Dzięki za zainteresowanie .

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś wcześniej zainstalowany CS6.5 to ten CS6.1.4 który normalnie działa, będzie sie uruchamiał tylko 10 razy. Zainstaluj na innym kompie i będzie OK.

pzdr

MK

 

To dziwne, ja mam jednocześnie 6.5 i 6.1 - oba działają i nie mam problemów przy 11 i następnym uruchomieniu...

Pozdrawiam SIEKIER'A

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.