Skocz do zawartości

radość z jazdy ?


dajan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może nie włożyłem tyle kasy w auto co Wy i na razie nie mam powodów do żalów, fakt są drobne naprawy ale wychodzę z założenia że kupiłem używane a nie nowe auto i nic nie jest wieczne( w innych markach które miałem równiez były naprawy czasem większe czasem mniejsze) Ale najbardziej radość z jazdy odbierają mi nasze drogi, aż mi szkoda samochodu jak jade po wartepach na 17 stkach( mam chęć kupić terenówkę). Radość wraca jak jade na w miarę nowej jeszcze nie zdezelowanej nawierzchni i po kolei wyprzedzam innych użytkowników ruchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielka radość z jazdy!!!!! Pomimo tez sporego wkładu finansowego - ale to dlatego że lubie mieć auto w stanie technicznym idealnym.....

 

 

a co do fochów to zgadzam sie w 100% kiedyś w nerwach kopnołem w koło moje Coupesie... i... przez tydzien nie chciała odpalać ;) hahaha

 

 

ale ogólnie nie widze sie w zadnej innej marce...

 

 

Tylko BMW :cool2:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo nie widze sie w innej marce i ogolnie uwielbiam BMW ale z tymi klamkami to zenada jest.Ciekawostka: na gieldzie bylo chyba z piecet klamek zewnetrznych prawych a tylko jedna jedyna lewa znalazlem.A moj mechanik zna gosci z gieldy i nawet jak nie wystawiaja tego to dla niego ja wyciagna nawet z calych drzwi.Wniosek(co potwierdzil mechanik) urywanie klamki kierowcy to czesta przypadlosc BMW.

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem Fiata Marea czyli też duże i drogie auto (miałem wtedy gdy jeszcze było produkowane czyli prestiż do kwadratu ) miałem i bracik jeszcze ma do dziś , tam to klamki wyglądały ! zaczynała znich schodzić guma brat odłubał wszystkie i pozostał mu taki plastykowy szkielet i bez uszczelnienia przy blasze (pewnie leje sie woda do drzwi) miałem omegę TDS tam znowu cięgna klamek cza regulować przed zimą i przed wiosną bo tak reagują na temperaturę że albo nie idzie zamknąć bo klamka tak jakby podparta albo nie idzie otworzyć bo klamkę mocno ciągniesz a brakuje cięgna ........ no i to co łączy mareę omegę i e39 wiecznie przesuwające się samoczynnie listewki na drzwiach ! MACIE TAK ? a z regulacją klamek omegi walczy teraz mój zmiennik co ją ma odemnie był w sobota umnie jeszcze nie dotknołem klamki a drzwi otwarte bo ciepło i cięgno już się wydłużyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam cały czas o problemach z BMW moim zdaniem problemy są podobne jak w innych autach np. VW passat tdi itp.

problem w tym ze po kupnie każdego auta należy coś w nim zrobić (w zależności od marki – każda ma swoje tajemnice).

Po kupnie BMW td/tds do 2000 roku bezwzględnie należy wyczyścić chłodnice , wymienić termostat, sprawdzić wisco, wtryski (szczególnie sterujący), wymienić olej itp.

Po takich zabiegach lać rope i jeździć – zapomnieć o problemach.

Wiele się słyszy o niezawodności pasata a idzie nim prawie to samo co w BMW

Napinacze łańcucha – 1700 zł

Wentylator Klimy b.często 700 -1000zł

Uszczelki pod głowicą – częstotliwość podobna szczególnie w 2,5tdi

Turbiny ok. 150 000 km (ale przy odpowiednim traktowaniu wieczne jak w BMW)

Problemy ze skrzynią biegów – jedynka i wsteczny

Padające świece żarowe, pompy wody, pompy paliwa co 200 – 300 000 km (koszt regeneracji prawie tyle samo co nowej), wycierające się krzywki na wałkach i tak dalej ………

A jak chcecie bezawaryjnie chm.. to chyba tylko Yaris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.