Skocz do zawartości

Eibach -35/-30 i Bilsten B8: (urojone?) problemy.


Just

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez widac roznice miedzy przodem a tylem. Z przodu jest jakby wiekszy przeswit i w sumie mi to nie przeszkadza :D Sprezyny nie wiem jakie mam, ale siedzi nisko i jezdzi dobrze wiec sie nie przejmuje. No moze oprocz terazniejszego problemu ( maglownica) Jak ktos ma uzywana to kupie. Zreszta napisalem juz posta na ten temat i czekam na pomoc. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniam, chodzilo mi glownie o to zeby bylo twardo i auto nie przechylalo sie na zakretach.

 

Cel zostal osiagniety, bawie sie wchodzeniem w zakrety gdzie jest ograniczenie do 30 ok 60-70 kmh. Buda przechyla sie minimalnie, zawiecha trzyma, czuc jak kola sa dociskane do ziemi takze na dolkach.

Jest super.

 

Efekt z noszeniem budy na tylnym wozku jest sporadyczny - szwagier mechanik z ktorym zrobilem probna jazde smieje sie ze mnie ze mam wymagania jakbym jezdzil nowym ferrari.

 

Przodu nie obnizam bardziej, bo zdarza mi sie rozpedzic w miescie do duzej predkosci i przeleciec przez jakies torowiska czy inne nierownosci, jak obnize bardziej to po takim jednym numerze bede zbieral czesci od miski itp.

 

Sprawdzilem wszystko miarka, potwierdzilo sie ze E36 ma ogromna roznice w wycieciu przedniego i tylnego nadkola, przez to pomimo tego ze przod jest de facto obnizony troche bardziej niz tyl wyglada jakby bylo odwrotnie.

 

Wybieram efektywnosc nad efektownosc.

-- Just --

E36 328 '97 sedan, manual

lekko dlubniete, 211 KM 273 Nm

Fotki i opis:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=51993


E30 S50B32 swap

ok 320 KM i 340 Nm... wkrotce zmierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie.

 

Gosc, ktory ja zmienial twierdzil ze jest idealnie, ale nawet golym okiem widze, ze tylne kola skladaja sie do srodka /-----\.

Nie bede pisal kto to, bo robil tez sprzeglo i generalnie jestem zadowolony. To jeden z polecanych warsztatow.

 

Po swietach jade do magika tylko od zawieszen, zeby mi ustawil geometrie, zbieznosc itp.

-- Just --

E36 328 '97 sedan, manual

lekko dlubniete, 211 KM 273 Nm

Fotki i opis:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=51993


E30 S50B32 swap

ok 320 KM i 340 Nm... wkrotce zmierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.