Skocz do zawartości

servicemile w Konstancinie


chromek

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Z moją pierwszą betką jeździłem właśnie do nich. Mila obsługa, no i fachowcy!! Ale ostatnio od znajomych słyszałem niewiele dobrego na ich temat. Najważniejszym zarzutem jest: "drodzy"!! Do Twojej wiadomości: za wymianę termostatu zapłaciłem (z częściami) 300 zeta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

A ja w 100% odradzam. Miałem wymienić turbo w e60 i byłem dogadany a tu nagle telefon, że będzie 200zł drożej. Powiedziałem, że rezygnuję to właściciel młodszy zaczął mnie namawiać na regenerowane za 2tysie mniej ale dla niego lepiej po kwotę kszyknął 1800zł +vat. Z choinki się urwał bo regenerowane kupię za 900zł brutto. A tak naprawdę to nie powinien taki serwis namawiać na regenerację bo wszyscy wiedzą, że to loteria i nie powinno się ich regenerować.

Jeszcze było kilka gwiazdek z tym serwisem ale już nie chce mi się opisywać.

 

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupuje regenerowaną za 900zł to faktycznie loteria.

Znam wiele osób, które regenerowały w turbo-tec (cena nie mała..) i nic się nie dzieje. Nie jednokrotnie turbo po regeneracji ma nalatane grubo ponad 100tyś

 

 

 

 

 

Jasne jest to, że turbosprężarek ze zmienną geometrią się nie generuje. Czy się kupi regenerowane za 900 czy za 2000 zł to jest loteria albo się uda albo nie!!!

W przypadku Twoich znajomych to może czysty fart.

 

Tak czy inaczej w serwisie klasy servicemile nie powinni proponować regeneracji. Mało tego powiedzieli, że oleju nie trzeba wymieniać tylko przefiltrują. To też według Ciebie normalna sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.