Skocz do zawartości

Schowek - krzywo się zamyka


Varrol

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skorzystałem z rozwiązania podanego powyżej - wkręciłem dwa wkręty i nie mam szczeliny - jest idealnie - równiutko :mrgreen:

 

W jakich odległościach wkręciłeś te wkręty ?

 

5cm od środka - ale z jednej strony musiałem kombinować i wiercić pod kątem, bo trafiłem w otwór - wszystko przez moją manię, że wszystko musi być symetryczne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Uporałem sie własnie z moim schowkiem,bo tez miałem denerwujacą szczelinę.Nie potrzeba żadnych dodatkowych wkrętów.Trzeba sie trochę pomęczyć i dokładnie całość zmontować,sprawdzając stan tych klipsów i ich zatrzaśnięcie(na drugim linku-slawo -je widać).Pozatym ta dolna osłona schowka trzyma się od przodu na dwóch wkrętach(od dołu),a z tyłu trza ją wsunąć na takie dwie blaszki,któree wystają od spodu(trzeba tam wsadzić głowę i sobie zaświecić,to je widać).Tę dolną osłonę trzeba też wsunąć z prawej strony w prowadnicę.Wszystko do zrobienia samemu,tylko trochę cierpliwości.I koniecznie uważać,żeby nie pourywać żadnych przewodów,bo jest ich tam trochę.Zwłaszcza tego do poduchy pasażera.Ale ile potem satysfakcji,że wszystko jest ładnie i nie trzeszczy.Powodzenia :D[/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak wymieniłem sobie filtr przeciwpyłkowy, też pojawiła mi się szczelina... Po roku też zaczęło mnie to wkurzać... ;)

Nie potrzeba nic kombinować, wystarczy dokładnie poskładać cały schowek łącznie z kratką nawiewów. Przyczyną szpary jest też często "za wczesne" łapanie zamka - ja tak miałem, ze 3 razy wyjmowałem i wkładałem lampkę w schowku z której jednocześnie wychodzi bolec wypinający zamek, coś tam poruszałem i szczelina kompletnie zniknęłą :)) .

 

Aha, myślałem że mam przepaloną żarówkę w schowku, razem z usunięciem szczeliny lampka nagle zaczęła świecić..., normalnie jak we włoskim aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.