Skocz do zawartości

porada


mexykan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim jestem tu nowy :) Jestem z Dzierżoniowa mam 19 lat i na imie Jan. Mam takie pytanie chcem kupic beme ale mam pare pytan po pierwsze koles mowil ze miala wymieniane plyny filtry itd i pisze na zegarach cos o serwisie na czerwono o co z tym chodzi? Drugie to jak zamykam centralnego kluczykiem od strony kierowcy zamykaja sie wszystkie zamki wraz z klapa oprocz przodu pasazera co jest nie tak ? Nastepne to sie zdziwilem i to strasznie wrecz rozesmialem na maxa :) przyciski od szyb elektrycznych sa tam kolo recznego niby na 4 dzwi z czego z tylu w dzwiach sa na korbki i u kierowcy tez a u pasazera sie otwieraja elektrycznie :mrgreen: koles mowi ze do przednich od kierowcy mi da mechanizm opuszczania na prad ale tu znowu pytanie czy bedzie chodzic to czy cos jeszcze bedzie potrzebne zeby chulala ta szyba na elektro. Do tego na co zwrocic owage pod autem co do wymiany co nie itd Pozdro a zapomnialem dodac ze buma jest z 89 i to e-34 :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ten napis to sygnał że czas na serwis i tu dla mnie dziwna sprawa,bo niby wymienione filtry i oleje a nie skasowany serwis,dziwne bo kto tak sprzedaje auto.Druga sprawa to niedziałający centralny(powinien zamykać wszystko)Po trzecie,cztery przyciski do opuszczania szyb,a opuszcza się pasażera-dla mnie co najmiej dziwne,musiała być jakaś przeróbka.Powiem krótko odpuść sobie to auto bo za bardzo śmierdzi i poszukaj takiej gdzie nie będziesz miał wątpliwości.A tu masz lekturę co i jak przy zakupie:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4367

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

... jedyne co mogę poradzić - to odpuszczenie sobie tego autka :8) .

Czerwona lampka oznacza że autko domaga się pełnego przeglądu, a po twoim opisie problemów z zamkami i oknami, jedyne co mogę zasugerować :

- wszystkie drzwi pochodzą z innego autka :duh:

marzenie : E34 M5

http://img266.imageshack.us/img266/9927/540podpisnj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja na twoim miejscu odradzał bym ci zakup tej bety brak elektryki w drzwiach świadczy że była prawdopodobnie bita i są pozakładane drzwi z innego auta i tu też od razu nasuwa sie problem z centralnym że nie zamykają sie jedne drzwi świecąca sie na czerwono inspekcja oznacza że auto może i ma wymieniony olej ale nie był w serwisie i nie ma zrobionej inspekcji prawdopodobnie auto było robione na szybkiego na sprzedaż i sprzedawca wszystko robił jak najtaniej żeby nie pchać w koszty co do reszty sprawdził bym jeszcze pod spodem auta progi czy były spawane co do silnika sprawdził bym na pierwszym miejscu czy się nie grzeje sprawdz wiatrak czy nie jest zrobiony na sztywno powinien na zapalonym aucie dać sie zatrzymać palcem wskazówka temperatury ma stać równo na środku czy silnik chodzi równo nie falują obroty lub trzęsie autem i w czasie jazdy czy auto jedzie równo nie pływa na jezdni czy hamuje równo i nie telepie kierownicą na rozgrzanych hamulcach i pojedz koniecznie na najblizszą stacje obsługi na ścierzke diagnostyczną i tam wyjdzie co jest nie tak z tym autem a jeżeli właściciel auta sie nie zgodzi to świadczy od razu że auto to szrot powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles mowil ze wymienial wszystko samemu i ze moze mi to wylaczyc czy zresetowac cos te kontrolki z serwisem czy cos nie wiem o co mu chodzilo auto za 4 kola jest jak sie nia bryknolem to w srodku cisza byla na dziurach nic konfort jednym slowem (ciszej chodzi i jezdzi niz kumpla a jego jest z 91 i ten sam silnik) na cos leprzego mnie nie stac tzn mam gotowki 4 kola i na raty niechcem brac np nastepne 4 kola a jak by sie cos zepsolo to mam dostep do czesci. i mam pytanie co do centralnego i szyb czy jak by mi dal ten mechanizm to czy by sie dalo podlaczyc zeby szyby chulaly czy cos bym potrzebowal jeszcze oprocz mechanizmu z silniczkiem i czy z tym centralnym dalo by sie zrobic zeby sie zamyjaky te jedne dzwi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie stalem sie posiadaczem tej bemy (przesiadlem sie z poldka bez gazu 1.6) ja gaz a tu 100 po miscie :twisted2: myslalem ze mam 50 :mrgreen: extra jezdzi teraz mam pytanie jak sprawdzic poziom oleju w skrzyni ? do tego z tym nieszczesnym centralnym gdzie sa od tego bezpieczniki ?? a najlepiej prosil bym o jakas ksiazke do bemy najlepiej z obrazkami w pdf typu ,,napraw bemke,, itp pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.