Skocz do zawartości

Anglia; Jaka BMW kupic???


f33m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wlasnie jestem na kupnie samochodu. Mieszkam w UK, dotychczas jezdzilem stara Astra I (tutaj Vauxhall) sedan. Poczatkowo miala to byc Honda CR-V 2.0 I-VTEC rocznik 2002, 150 konikow i nawet nie droga w utrzymaniu. Po kilku wizytach u znajomych angielskich mechanikow, kochajacych BMW i Porsche, namowili mnie na E46 w dieslu. Dla mnie w gre wchodzi tylko touring. Duzo jezdze wiec diesel bylby na miejscu ale czy nie lepiej jednak 1.8 i 2.0 w benzynie? Mechanicy i kilku znajomych powiedzialo mi jednak ze brac 2.0 w dieslu. Dobrze serwisowane jezdza wieki. Co do kosztow paliwa to ropa jest tu troche drozsza (92p, benzyna 87p) ale i serwis w razie awarii takze. Przeszukalem caly internet i znalazlem pare fajnych wozkow. Maja spory przebieg, od 110 do 150 tys mil, roczniki 2000 -2001 przed faceliftem lub po , Full Service History ale znawcy mowia ze te silniki regularnie serwisowane spokojnie zrobia drugie tyle. Juz napewno wiem ze BMW ale nie wiem ktore. Kumpel ma 520i a drugi A6 2.5 TDI Q ktore bralem tez pod uwage, odpadaja ze wzgledu ze chce miec cos innego. Zreszta Audi jest dla mnie "bezplciowe". Raczej sklaniam sie ku 3xx Touring ale doradzcie mi jaki silnik mam wybrac. Jak powiedzialem duzo jezdze po miescie i chce cos na wypady do Polski i Europy.

Podaje linki do moich faworytow :

 

1. http://atsearch.autotrader.co.uk/www/CARS_popup.jsp?searchform=&modelexact=1&lid=search_used_cars_full&photo=1&state=block&sort=5&hassearched=Y&make=BMW&min_pr=75&source=0&model=3+SERIES&max_pr=7000&miles=200&agerange=&mileage=&postcode=ub6+7qn&variant=&bodyid=3&trim=&fuelid=2&colour=&transmissionid=0&keywords=&ukcarsearch_full.x=21&ukcarsearch_full.y=3&ukcarsearch_full=SEARCH&start=7&distance=92&adcategory=CARS&channel=CARS&id=200709104121922

 

czarna po facelifcie i przebieg ok..do odwiedzenia ...

 

2. http://atsearch.autotrader.co.uk/www/CARS_popup.jsp?searchform=&modelexact=1&lid=search_used_cars_full&photo=1&state=block&sort=5&hassearched=Y&make=BMW&min_pr=75&source=0&model=3+SERIES&max_pr=7000&miles=200&agerange=&mileage=&postcode=ub6+7qn&variant=&bodyid=3&trim=&fuelid=2&colour=&transmissionid=0&keywords=&ukcarsearch_full.x=21&ukcarsearch_full.y=3&ukcarsearch_full=SEARCH&start=1&distance=73&adcategory=CARS&channel=CARS&id=200711274734364

 

naprawde widac ze zadbana

 

3. http://atsearch.autotrader.co.uk/www/CARS_popup.jsp?searchform=&modelexact=1&lid=search_used_cars_full&photo=1&state=block&sort=5&hassearched=Y&make=BMW&min_pr=75&source=0&model=3+SERIES&max_pr=7000&miles=200&agerange=&mileage=&postcode=ub6+7qn&variant=&bodyid=3&trim=&fuelid=2&colour=&transmissionid=0&keywords=&ukcarsearch_full.x=21&ukcarsearch_full.y=3&ukcarsearch_full=SEARCH&start=4&distance=82&adcategory=CARS&channel=CARS&id=200710273875679

 

ta tez ladna bo black i przebieg lux ale juz dlugo stoi w komisie.

 

Czekam na wasze opinie i porady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege

Jesli cos moge doradzic jesli masz zamiar kupowac autko w komisie to raczej zdecydowanie odradzam chyba ze od dilera. Ewentualnie przy zakupie autka prosze o dokladne obejzenie samochodu mozna sie zdziwic no i cena w komisach stanowczo za wysoka.

Proponowal bym poszukac jakiegos samochodu ale prosto od wlasciciela zawsze to taniej i nieraz w wiele lepszym stanie niz komis.

Dobrze trafic na autko od (czarnego) naprawde dbaja o samochody

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.