Skocz do zawartości

Problem?


Zbylek

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie chcialbym goraco powitac wszystkich uzytkownikow tego forum i za razem ...

 

 

Dziwny stukot mam z silnika w okolicach wskazujacej strzalki >

 

http://www.photolinko.com/show.php/4355_ed91407776640.jpg.html

 

Nie jest glosny, poprostu czuc ze cos tam sie dzieje, z drugiej strony silnika jest normalnie. Czy to cos powaznego ? Czy ktos moze pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na lancuch rozrzadu.

Jesli faktycznie potwierdzi Ci to mechanik to od razu wymieniaj - w przypadku zerwania koszty moga byc bardzo duze, przekraczajace kilkakrotnie koszty samej wymiany.

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GF71&mospid=47517&btnr=11_1530&hg=11&fg=25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jetem prawie pewien bo widzę na foto motor m62, że postukuje ci VANOS to normalne w tym silniku powyżej 200 tys przebiegu. Nie masz się czym przejmować od tego łańcuch nie pęknie. Jeśli bardzo ci to przeszkadza to są dwa wyjścia-wymieniać Vanosy oczywiście najlepiej z kpl rozrządem, albo przyzwyczaić się do tego popukiwania.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jetem prawie pewien bo widzę na foto motor m62, że postukuje ci VANOS to normalne w tym silniku powyżej 200 tys przebiegu. Nie masz się czym przejmować od tego łańcuch nie pęknie. Jeśli bardzo ci to przeszkadza to są dwa wyjścia-wymieniać Vanosy oczywiście najlepiej z kpl rozrządem, albo przyzwyczaić się do tego popukiwania.

Pozdrawiam :D

 

Jest to motor M62 tylko z przebiegiem 87 Tysiecy. Jestem sczesliwym posiadaczem od niedawna. Spedza mi to sen z powiek. Czyzyby poprzedni wlasciciel byl az takim flejtuchem ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to 2001 a te 87 tysiecy to w milach jest, czyli ma okolo 140 tys km Ciezko tutaj gdzie mieszkam bedzie o dobrego fachowca od tych samochodow. Bede sie musial za takim rozgladac jak za igla w stogu siana.

Pieprzone Usa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.