Skocz do zawartości

ile pali bmw 2.5l????


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko ile moze spalic bme 2.5litra bo slyszalem ze mniej niz 2.0 bo nadrabia moca?nie wiem co zrobic ktory kupic pomocy!!!

 

Troche glupie pytanie bo raz ze nie wiadomo o jakie bmw chodzi i o jaki silnik 2.5l, a dwa ze na samo pytanie mozna roznie odpowiedziec :)

 

Ale odpowiem jak umiem ;) BMW 2.5l MOZE spalic okolo 40l/100km - wiem bo sprawdzilem. BMW 2.5l MOZE spalic okolo 7l/100km - rowniez wiem bo sprawzilem, a nie "zaslyszalem".

 

Rowniez przy jezdzie ze stala predkoscia przekraczajaca znacznie predkosci dozwolone na jakiejkolwiek drodze w polsce BMW 2.5l MOZE spalic mniej wiecej tyle samo tzn. troszke mniej lub troszke wiecej niz BMW 1.6 - rowniez sprawdzone doswiadczalnie na BMW 325i 24v sedan oraz 316i compact.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od kondycji silnika i jego rodzaju .

Zdrowe M50b25 :

-miasto 10l-11l

-trasa 7l-8l v max do 120km/h

 

:clap: :clap: GRATULACJE - mniej niz przewiduje instrukcja :!: To miasto to chyba noca........ M54 lyka okolo 12-tu w miescie....

 

Mialem w 5-tce 2,5 24V teraz w 3-ce (silnik igla) - skrzynia manual i srednie spalanie u mnie wyglada tak:

 

trasa: 7.5 - 9 litra

miasto: 12-14 litra

krotkie odcinki w miescie na niedogrzanym silniku: 16-20 litrow :mrgreen:

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od kondycji silnika i jego rodzaju .

Zdrowe M50b25 :

-miasto 10l-11l

-trasa 7l-8l v max do 120km/h

 

po co ja kupiłem 1.6 :duh:

 

 

GRATULACJE - mniej niz przewiduje instrukcja Exclamation To miasto to chyba noca........ M54 lyka okolo 12-tu w miescie....

 

Mialem w 5-tce 2,5 24V teraz w 3-ce (silnik igla) - skrzynia manual i srednie spalanie u mnie wyglada tak:

 

trasa: 7.5 - 9 litra

miasto: 12-14 litra

krotkie odcinki w miescie na niedogrzanym silniku: 16-20 litrow Mr. Green

 

 

PZDR

 

no te wynniki sa bardziej prawdopodobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od kondycji silnika i jego rodzaju .

Zdrowe M50b25 :

-miasto 10l-11l

-trasa 7l-8l v max do 120km/h

 

:clap: :clap: GRATULACJE - mniej niz przewiduje instrukcja :!: To miasto to chyba noca........ M54 lyka okolo 12-tu w miescie....

 

Mialem w 5-tce 2,5 24V teraz w 3-ce (silnik igla) - skrzynia manual i srednie spalanie u mnie wyglada tak:

 

trasa: 7.5 - 9 litra

miasto: 12-14 litra

krotkie odcinki w miescie na niedogrzanym silniku: 16-20 litrow :mrgreen:

 

 

PZDR

 

Oczywiście rację ma Jack - zdrowy silnik BMW pali tyle ile mówi instrukcja.

A jak ktoś mówi, że mu w mieście 2,5 R6 pali 10-11 litrów to niemożliwe (chyba, że mieszka w Włoszczowie - ale tam to wszystko mozliwe)

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mieszkam w warszawie i jak mnie cos chorego najdzie i jezdze stylem dziadek/zuczek gnojarek pali mi okolo 12 ale jak mam demoniczny nastroj to nie zejde nizej jak 18 :D

 

na trasie moj rekord to zejscie do 9 litrów LPG ;D ale wtedy mnie ostro przycisnela kasa i nie jechalem szybciej jak 110.. w miare rowno i ciagle spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem niedawno 323i więc też 2,5 litra. Kupiłem ją w jarocinie i tam zatankowałem pod korek, przyjechałem do gliwic około 240 km i dolałem pod korek-weszło 16 litrów przy prędkościach nie więkrzych jak 140 bo miałem jeden amor z przodu całkiem kaplicę więc nie chciałem przeginać. przy spokojnej jeżdzie po mieście na krótkich odcinkach około 15km, 12 litrów więc jak na 11 letni silnik nie jest żle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.