Skocz do zawartości

Lampy tył coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problemik....kupilem lampy red & wight i myslalem ze wykrece stare swoje i wystarczy wlozyc nowe i przepiac kostke....a tu niejest tak kolorowo...

http://img296.imageshack.us/img296/3580/lampa3nh6.jpg

tak wyglada lampa.....gola nic wiecej do niej niedostalem

http://img296.imageshack.us/img296/7682/lampa1lw0.jpg

a ja mam tak

http://img86.imageshack.us/img86/8039/lampa2hy9.jpg

Prosze o pomoc jak moge przerobic(zrobic) te lamki,ewentualnie czy elektryk mi przerobi takie cos i jaki moze byc koszt tego :?:

Edytowane przez kozuch

Opublikowano
Nie chce cie martwic ale dostales niezly szajs. Ja mam takie lampy tylko razem z instalacja, oprawkami, żarówkami. Ty dostales tylko szkła. Oczywiscia elektryk moze to zrobic, potrzeba ci 5 oprawek na żarówki w tym jedna dwużarnikowa, wtyczka do instalacji, kable. Ale czy to jest opłacalne? Ja bym sie z gosciem klucil i mu te lampy wepchnął w dxxx. Chybe ze wiedziales co kupujesz. Może jakims cudem bedzie pasowala instalcja ze starych lamp ale watpie.
Opublikowano
dokladnie ...ktos cie zrobil w balona.... :/ no chyba ze za lampy dales jakies grosze....
Opublikowano
Dasz rade sam przelozyc sciezki i całe bebechy ze starej lampy. Wystarczy lutownica i troche czasu.
http://img692.imageshack.us/img692/9379/podpiswb.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Dasz rade sam przelozyc sciezki i całe bebechy ze starej lampy. Wystarczy lutownica i troche czasu.

 

Tylko kto takie badziewie zakłada do BMW! :duh:

Opublikowano
  • Autor
Nie chce cie martwic ale dostales niezly szajs.

Polak madry dopiero po szkodzie :mad2: ......goscio mial zalozone u siebie :roll: i myslałem ze tak sprzeda :duh:

Może jakims cudem bedzie pasowala instalcja ze starych lamp ale watpie.

napewno te czesci ze starych lamp niepasuja....róznia sie wejsciami na oprawki zarówek :mad2:

Tylko kto takie badziewie zakłada do BMW! Surprised

Moze i badziewie :roll: ...ale napewno lepiej po zrobienu beda sie prezentować niz standardy :norty:

Jutro jade do elektryka.....mam nadzieje ze podoła temu.....jutro dam znac jak sie sprawa ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.