Skocz do zawartości

stukajace wtryski 525tds po regeneracji pomocy !!


piotr.ino

Rekomendowane odpowiedzi

witam i dzieki za zaintresowanie tematem ... oto mój problem !!! :( :( :(

mam tds z 92roku i postanowiłem dac pompe wtryskowa do regulacji razem z wtryskami i po powrocie od fachowca okazało sie ze wtryski pukaja metalicznym dzwiekiem przy dodawaniu gazu .. ale jak delikatnie sie dusi na pedał i wolno ja wprowadza na obroty stukotu niema ale jak depne do dechy to wtryski graj tak jak w nowym autosanie ....

sprawdziłem rozrzad i jest ok

przewodów tez niepozamieniałem

wtryski były polerowane ... co moze byc przyczyna tego stuku i autko niema mocy i dymi pomocy pomocy :jawdrop: mam takie wrazenie jak by wtryski niebyły w stanie przerobic dawki paliwa jaka im pompa daje

Edytowane przez piotr.ino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem ja ale to nic niedaje wtryski jak dzwonia tak dzwonia i rozrzad tez lalka wszystko sie zgadza 3 razy sprawdzałem

a wtryski dzwonia i niemoge na pompie dawki wyreguloac jak ja ustawie na wolnych chodzi idealnie nawet nie szarpnie ale wtryski pukaja chodzi mi najwiecej o te wtryski czy mozna je ustawic ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO GRATULUJĘ MECHANIKA.pOWINIEN USTAWIĆ CZUJNIK MAGNESOWY NA POMPIE KTÓRY STERUJĘ DAWKĄ PALIWA.JEŻELI ON JEST DOBRZE USTAWIONY(W CO WĄTPIĘ)TO JESZCZE MOGĄ BYĆ USZKODZONE WTRYSKIWACZE ALBO KĄTY ZŁE.ALE WOGÓLE TO DLACZEGO NIE DASZ MU AUTA I CIĘ TO GÓWNO OBCHODZI MA BYĆ TAK JAK BYŁO.
Pozdrawiam aris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO GRATULUJĘ MECHANIKA.pOWINIEN USTAWIĆ CZUJNIK MAGNESOWY NA POMPIE KTÓRY STERUJĘ DAWKĄ PALIWA.JEŻELI ON JEST DOBRZE USTAWIONY(W CO WĄTPIĘ)TO JESZCZE MOGĄ BYĆ USZKODZONE WTRYSKIWACZE ALBO KĄTY ZŁE.ALE WOGÓLE TO DLACZEGO NIE DASZ MU AUTA I CIĘ TO GÓWNO OBCHODZI MA BYĆ TAK JAK BYŁO.

 

 

 

o i tak zrobiłem ..ale watpie czy mu sie uda bo sam przeleciałem cały zapłon i regulowałem dawke we wszystkie mozliwe sposoby i to nieepomogło kazałem mu wymienic tym razem koncówki wtryskiwaczy na nowe jak to niepomoze to trzeba bedzie szukac pompy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO GRATULUJĘ MECHANIKA.pOWINIEN USTAWIĆ CZUJNIK MAGNESOWY NA POMPIE KTÓRY STERUJĘ DAWKĄ PALIWA.JEŻELI ON JEST DOBRZE USTAWIONY(W CO WĄTPIĘ)TO JESZCZE MOGĄ BYĆ USZKODZONE WTRYSKIWACZE ALBO KĄTY ZŁE.ALE WOGÓLE TO DLACZEGO NIE DASZ MU AUTA I CIĘ TO [bAD] OBCHODZI MA BYĆ TAK JAK BYŁO.

 

niepomyliłes sie złe katy i podtarte koncówki wtrysków ( stukały) zawiozłem do innego kolesia ten ma tone sprzetu jakies elktroniczne maszyny do wtrysków i pomp i autko normalnie RAKIETA niedopoznania cisza i spokój dzieki TRAFNA DIAGNOZA :cool2: :cool2: niepolecam pompiarzy bez doswiadczenia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.