Skocz do zawartości

Jakie żarówki?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś jakie żarówki są do podświetlania licznika?

Dokładniej do podświetlania przebiegu auta i przebiegu dziennego.

 

Czy są takie same jak w komputerze??

 

Moje autko to E36 2.0 24V '94 coupe

 

z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie ma za co :mrgreen: ...

a teraz poważnie - takie same - 12V 1.2W z oprawką - o takie :

 

http://www.allegro.pl/item165191253_osram_zarowka_z_plastikiem_1_2w_12v_1zl_2szt.html

 

.... dostępne w każdym moto , mogą występować z czarną oprawką ( zależy od producenta ) , standart do podświetlenia licznika - musisz porównać ceny - ja kupowałem na początku w moto i dałem po 3 zł za szt , a potem brałem na allegro i dawałem 3 zł za 10 szt. + 4 zł przesyłka - nie sprawdziłem cen i frycowe zapłaciłem ale teraz jestem mądrzejszy ...

 

a do podświetlenia samych zegarów są 12V 3W ( dają czasami 5 W ale to za mocne ) bez cokołu - cokól jest wymienny -

 

o taka jak na tej aukcji :

 

http://www.allegro.pl/item166430273_zarowka_kontrolna_12v_3w_caloszklana_wyprzedaz.html

 

to nie są moje aukcje - poprostu najszybciej można znaleść :naughty: fotkę ... :naughty:

* - w zależności od typu i wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za odpowiedzi ale ja zaplacilem w niemczech w A.T.U (Auto Teile Unger) 2,50 Euro za sztukę :) więc szczerze mówiąc to jak zapłacę 10 zł za 4 żarówki z przesyłką to mi sie i tak oplaca :D

 

A teraz jestem w niemczech i jak wrócę to juz będa :D więc nie będe musiał jezdzić i szukać :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.