Skocz do zawartości

Spryskiwacze działa ale ....


thomas-1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie pytanie, mianowicie ostatnio przestały mi działac spryskiwacze na szybe, wiec patrze pod maske czy płyn jest.Płyn był ale w duzym zbiorniku(pełen) a na tym zbiorniku jest mały (pusty) wiec nalałem płynu do małego zbiornika i wszytko chodzi.

 

Wiec moje pytanie jest takie skoro spryskiwacze

pobierja płyn na szybę przednią z małego zbiornika to do czego jest ten duży zbiornik z płynem :roll:

Spryskiwaczów innych w tym aucie nie ma :roll:

 

Spotkał sie ktos kiedys z czyms takim :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W małym zbiorniczku powinien być koncentrat płynu używany przy tzw. intensywnym myciu uruchamianym wciśnięciem rączki od sterowania wycieraczkami. Natomiast gdy dźwignię sterowania wycieraczkami przyciągniemy do siebie powinien być pobierany płyn z dużego zbiornika.
peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście thomas-1 pisząc, że duży zbiornik ma pełny miał na myśli zbiornik sprykiwacza reflektorów więc sprawa sama mu się wyjasniła gdy dolał do zbiornika na szyby. A ja miałem na myśli jeszcze ten mały zbiorniczek zintegrowany ze zbiornikiem płynu na szyby.

Wiec moje pytanie jest takie skoro spryskiwacze

pobierja płyn na szybę przednią z małego zbiornika to do czego jest ten duży zbiornik z płynem

Spryskiwaczów innych w tym aucie nie ma

 

Spotkał sie ktos kiedys z czyms takim

 

 

Wygląda na to, że twoje autko było stuknięte przodem i ze spryskiwaczy reflektorów został ci tylko zbiornik :?

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.