Skocz do zawartości

radio AVIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witan mam u siebie radio pioneera avic-a stacja multi medialna.Szukam kabelka który by podawał impuls predkosci samochodu jest on potrzebny do dokładnego działania navigacji w tym radiu,mysle ze ten kabelek tez był podłonczony do orginalnego radia bo w orginalnym jest jak sie szybciej jedzie to sie podgłasnia orginalne moje radio było bmw business

 

 

PS.co to jest za wejscie obok anteny w tym radiu(bmw business)

na volta core el can na volta core el lievore
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
a jaka dokladnie masz stacje pioneera?? podaj model
AVIC X1r
na volta core el can na volta core el lievore
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
Witam tez mam ten sam problem w mojej e36 mam takie samo radyjko i nie wiem gdzie jest ten kabelek
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
u mnie ten kabel po prostu wyprowadzony jest z tej drugiej skrzynki (hide-away unit), razem z kablem idącym do ręcznego. Tyle tylko że ja go nigdy nie podłączałem. Nawet nie wiem gdzie. Może jakas podpowiedz "kacza".
Opublikowano
Z puszki sterującej wychodzi różowy(sygnał z prędkościomerza) i fioletowy kabel których nie trzeba podłączać ponieważ sygnał prędkości daje antena GPS. Mam to samo radio już ok.4 lata i montowałem je do czterech aut z podłączonymi kabelkami i bez ich podączania. Nie zauważyłem żadnej różnicy a korzystam z navigacji prawie codziennie. :lol:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Z puszki sterującej wychodzi różowy(sygnał z prędkościomerza) i fioletowy kabel których nie trzeba podłączać ponieważ sygnał prędkości daje antena GPS. Mam to samo radio już ok.4 lata i montowałem je do czterech aut z podłączonymi kabelkami i bez ich podączania. Nie zauważyłem żadnej różnicy a korzystam z navigacji prawie codziennie. :lol:

 

Zgadza się. Tylko przy cofaniu sie kopie trochę, no bo nie dostaje tego syganłu że się jedzie do tyłu.

A mam jeszcze inne pytanie. Ostatnio padła mi właśnie avic x1r. Ten head unit. Panel jakoś raz działał, raz nie. Później nie było obrazu na monitorze, w końcu przestał się nawet wysuwać. Wywaliłem i kupiłem używkę ale avic x1. Wszystko działa oprócz jednej rzeczy. Jak przestawie tryby wyświetlania mapy na "vechicle instrument" - chyba tak to sie nazywa, to nie pokazuje mi predkosci i przeciazenia. Przed wymiana tej zepsutej nawi wszystko dzialalo, po wymianie na avic x1 tez dzialalo ale tylko do momentu jak ruszylem. Wiesz moze o co chodzi?? W ogole padla ci kiedys ta stacja?? Pozdro...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.