Skocz do zawartości

TDS nie chce odpalić - pompa po regeneracji


Florek127

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z moim TDS'em w e34 wyjąłem pompe wtryskową i dałem do regenracji 3tyś zł.. pompe założyłem poskręcałem wszystko odpowietrzyłem, ale auto nie chce odpalić przyczyne znalazłem - nie grzeją świece zaznaczę ze przy okazji wymieniłem dwie swiece żarowe bo były spalone, podłączyłem osobno świece i udało mi sie auto odpalić.. ale.. powiedzcie co może być przyczyną wszystkie wtyczki napewno są dobrze podłączone, sprawdzałem wężyki podciśnieniowe i wszystko jest ok... ale, mam rozebrany alternator bo łożyska świszczały i nie załozyłem go tylko chciałem auto odpalić i zobaczy co i jak czy przyczyną może być alternator?? wątpie w to bardzo ale różnie to bywa..

 

może ktoś wie co to możę być z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z moim TDS'em w e34 wyjąłem pompe wtryskową i dałem do regenracji 3tyś zł.. pompe założyłem poskręcałem wszystko odpowietrzyłem, ale auto nie chce odpalić przyczyne znalazłem - nie grzeją świece zaznaczę ze przy okazji wymieniłem dwie swiece żarowe bo były spalone, podłączyłem osobno świece i udało mi sie auto odpalić.. ale.. powiedzcie co może być przyczyną wszystkie wtyczki napewno są dobrze podłączone, sprawdzałem wężyki podciśnieniowe i wszystko jest ok... ale, mam rozebrany alternator bo łożyska świszczały i nie załozyłem go tylko chciałem auto odpalić i zobaczy co i jak czy przyczyną może być alternator?? wątpie w to bardzo ale różnie to bywa..

 

może ktoś wie co to możę być z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

 

Program wymiany BX Bosch?

Skoro nie grzeja cos z "kompem" od swiec. To wymaga przemierzenia przez fachowca (komputer cos mowi)?

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 3 tys to kawał grosza i przeżyje ta pompa ten samochód,,,Pytałem ostatnio za 2 tys masz ekstra zregenerowaną pompkę z wymianą, w serwisie autoryzowanym przez bosha !! Białymstoku ! hmmm co kraj to obyczaj, widać w Polsce golą,,, hhehe, bez urazy, ale musisz kochać to auto,,, :mad2:
Teraz to ja mam radość z jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki, przyczyna znaleziona spalił sie bezpiecznik w sterowniku od świec żarowych - -, ze tylko to w mojej pompie jest nowa głowiczka i nastawnik przez to tyle kosztowało ale jak zaznaczyłem sam prowadze warsztat i chce jeszcze ze 3-4 miesiąsc nim pojeździc a nie mam zamiaru komuś sprzedawać "gówna" które rozleći się po 3 tyś km a potem klient z problemmami będzie mnie ścigał.. pompe zakładałem sam przy okazji wymieniłem łożyska i szczotki w alternatorze bo juz delikatnie świszczały

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.