Skocz do zawartości

BMW E36 zderzak przedni od m. Warto kupic podróbkę ?


pigus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się nad założeniem zderzaków od m.

 

Związku z tym mam takie pytanie – Czy opłaca się kupić podróbki o połowę taniej ? Z laminatu (biały). Z tego co widzę na zdjęciach to nie mają one mocowań na halogeny. Z drugiej strony można przełożyć od zwykłego, ale czy warto się w to bawić ?

 

Co o tym sadzicie ? Kupil ktos taki zderzak juz ?

 

Z góry dzięki pigus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił z laminatu,gdyż laminat nie pracuje jak oryginał.Miałem u siebie dopinkę do zderzaka z laminatu i ciągle była popękana.Pooglądaj sobie jak wygladają zderzaki w autach, które jeżdzą po naszych drogach.Większośc jest połamanych lub uszkodzonych.Ciężko jest je nie uszkodzić, dlatego warto kupić oryginał używany,z którym nie ma problemów, wszystko pasuje i nie pękają tak. Acha, jak byś kupywał oryginał to kupuj z listwami ,bo o ile pamiętam to z normalnego nie pasują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak dodam jeszcze od siebie iz duza czesc laminatow dostepnych na aukcjach internetowych jest źle spasowana...przedewszystkim odstaja na rogach ... ciezko sie to w tedy mocuje a co jeszcze na sloncu lubia sie odgiac w tedy i peka w tym momencie lakier na zderzaku.

Tak więc jest to gra nie warta świeczki

Pozdrawiam

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrobki nieda sie zalozyc tak aby ja spasowac jak orginalny element..

Widzialem osobiscie podrabiany zderzak od mki na e36 to szpara z jednej strony byla na 2cm. A jescze lepszy numer bo chlopak ta e36 wpadl do rowu tylem i niebylo go jak wyciagnac bo te marne podrobki niemaja sciaganych listw i niebylo jak wkrecic haka aby go wyciagnac :)

Bayerische Motoren Werke

Moja 328i :) i na 328i.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.