Skocz do zawartości

problem z DSC


wichura23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posidam e-46 coupe 328. Mam jakis problem z DSC chcac troszke szybciej przystartowac wciskajac gaz do dechy caly czas sie mi wlancza i wylancza automatycznie to DSC tak ze samochod ledwo co jedzie nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane. Jesli ktos jest zorientowany co to za awaria prosze o info. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zadna awaria jak chcesz "ruszać z piskami"to DSC musisz sobie wyłączyć takim guziczkiem koło lewarka zmiany biegów :duh:

 

zdeaktywuje wtedy ale nie wszystko i mało co mu to pomoże - musi przycisk tak długo trzymać / u mnie 5 s / aż zaświeci się oprócz tego żółtego trójkąta dodatkowo kontrolka od ręcznego - również na żółto - wtedy już ma system nieaktywny , sam próbowałem bo niemogłem wytargać przyczepki na główną drogę , potem jednym naciśnieciem aktywowałem system spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie guziczek. Dzien wczesniej startowal jak rakieta tylko ze bez poslizgu wiadomo jak jest wlonczone to nie ma prawa.A teraz tak jak pisalem ze caly czas sie wlancza i wylancza tak ze samochod ledwo co jedzie.

No jak tak nagle się to zmieniło to ja nie wiem , może coś padło ? zapytaj też na tym forum http://www.bmw-sport.pl/viewforum.php?f=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam wiec tak z swojego doświadczenia myśle że to bedzie wina tylnych osi bo przegób POSIADA TAKIE ZĄBKI skąd IDZIE IMPULS DO ABS WIEC PROPONOWAŁBYM CI JE PRZEMYC I SPRAWDZIC CZY CZASEM GUMA OD PRZEGÓBU NIE SZCZELIŁA I NIE POSZEDŁ NA TE ZĄBKI SMAR POZDRAWIAM .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za wszystkie info juz jest wszystko ok. Nie wiem co to bylo ale samo sie naprawilo. Nie wiem czy to mozliwe ale mialem wrzucona monete w zapalniczce jak ja wyciaglem wszystko ok. Nie wiem moze jakies zwarcie. Dziwne troche. Pozdro.

 

Jasny gwint , te auta mnie normalnie zadziwiają :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.