Skocz do zawartości

Światła w e36 - schemat


tapet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisałem już podobny temat wcześniej niestety nikt nie mógł mi pomóc, pewnie dlatego że podałem zbyt mało szczegółów.

Otóż nie świecą mi się postojówki z lewej strony (przód i tył) oraz światło mijania z tyłu i wewnętrzne oświetlenie auta (to u góry i pod nogami)

 

Mam schemat i niestety nie wiem za bardzo jak go przetłumaczyć :roll:

 

Według schematu na siwo fioletowym kabelku zasilającym (gry/vio) powinien być prąd a go nie ma. (w prawej lampie jest)

 

Schemat

 

I teraz mam pytanie czy w związku z tym że nie działają mi te światła mogę mieć uszkodzony przełącznik kierunkowskazów ? który jest zarazem przełącznikiem do włączania lewych lub prawych postojówek ? (pare dni temu uderzyłem kolanem w kolumnę kierownicy - mniej więcej w miejsce trochę poniżej tego przełącznika)

 

Mam nadzieję że zrozumieliście o co mi chodzi :)

 

Pozdro

Edytowane przez tapet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy wątek :mrgreen:

 

gdy przekręce kluczyk na zapłon czyli do końca, włącza mi się CD i muzyczka gra, włącze postojówki muzyczka nadal gra a gdy włącze światła mijania (ostatni stopień przełącznika) muzyka się ścisza i nic nie slychać, cofnę włącznik na postojówki muzyka gra normalnie ...

 

Czy ktoś wie co to może być ? :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie tylkoumnie paliło się cały czas podświetlanie deski rozdzielczej i lewa postojówka a chodziło mianowicie o zwarcie kabli międży klapą tylną a resztą karoseri jak kupiłem auto nie sprawdzałem bezpieczników zamiast 10 był 20 i spaliło mi instalację koło przełącznika świateł i sam przełącznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz problem z masą stąd takie zachowanie radia-bierze sobie mase przez żarówki dopuki nie włączysz świateł mijania.Posprawdzaj mase z każdego niedziałającego światła do np: karoserii,silnika może tam być problem a instalacja jak niema masy to cuda robi.

W124 260E

W201 200E ex.

W126 260SE

W115 240D (250 M123) ex.

BMW 730i E32 ex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.