Skocz do zawartości

zarówki diodowe tak czy nie ? Wazne


Rekomendowane odpowiedzi

witam . Mam pytanie na allegro jest gosc co ma fajne zarowki diodowe rozne ale chodzi mi o tą ?

 

http://moto.allegro.pl/item154862895_led_zarowka_ba15s_biala_24_led_super_cena_.html

 

 

 

Ta zarowka jest do swiateł wstecznych , daje jak zapewnia sprzedawca niesamowite swiatło.

 

i teraz pytanie nr 1

 

czy wejdzie ta zarowka do lampy w e39 neon ??

 

pytam poniewaz jak kupowalem u niego do mojej vectry zarowki to niektore otwory w tylnej lampie musialem delikatnie przypilowac pilnikiem bo sie nie miescily.

 

i pytanie nr2 .

 

czy nie bedzie pokazywalo cos na tablicy ze zarowki sa przepalone ??

 

bo jak juz kiedys czytałem na forum to diody maja jakies inne opory i komputer pokazuje ze jest spalona zarowka a nie jest .

 

chcialbym takie kupic ale jak mam kupic i je wyrzucic to szkoda kasy , bo niemam zamiaru nic pilowac ani miec jakis dziwnych komunikatow ze sa spalone.

 

MAm nadzieje ze ktos z was ma jakies doswiadczenie w tej kwestii.

 

 

 

ps. dodam tylko ze te lampy w vetrze mialem LExusy wiec nie orginalne .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te diodowe żarówki rzeczywiście lepiej świecą ?? Kupiłem kiedyś diody do podświetlania zegarów i rzeczywiście świeciły dużo mocniej od żarówek ale tylko na wprost w ogóle nie rozpraszały światła :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . Mam pytanie na allegro jest gosc co ma fajne zarowki diodowe rozne ale chodzi mi o tą ?

 

http://moto.allegro.pl/item154862895_led_zarowka_ba15s_biala_24_led_super_cena_.html

 

 

 

Ta zarowka jest do swiateł wstecznych , daje jak zapewnia sprzedawca niesamowite swiatło.

 

i teraz pytanie nr 1

 

czy wejdzie ta zarowka do lampy w e39 neon ??

 

pytam poniewaz jak kupowalem u niego do mojej vectry zarowki to niektore otwory w tylnej lampie musialem delikatnie przypilowac pilnikiem bo sie nie miescily.

 

i pytanie nr2 .

 

czy nie bedzie pokazywalo cos na tablicy ze zarowki sa przepalone ??

 

bo jak juz kiedys czytałem na forum to diody maja jakies inne opory i komputer pokazuje ze jest spalona zarowka a nie jest .

 

chcialbym takie kupic ale jak mam kupic i je wyrzucic to szkoda kasy , bo niemam zamiaru nic pilowac ani miec jakis dziwnych komunikatow ze sa spalone.

 

MAm nadzieje ze ktos z was ma jakies doswiadczenie w tej kwestii.

 

 

 

ps. dodam tylko ze te lampy w vetrze mialem LExusy wiec nie orginalne .

 

Pyt 1. Zarowki na diodach sa dosc dokladnie zwymiarowane. Wystarczy tylko wyjac swoja oryginalna i dokladnie ja pomierzyc.

 

Pyt 2. Bylo juz o tym na forum..... hmmm :think: kilkanascie razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.