Skocz do zawartości

[e36] jaki sprzęt audio do compact'a?


bartas_pn

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytskich! dopiero co zakupilem compact'a i jedynym problemem jaki mam narazie to sprzet audio. ta seria z oryginalnym radiem i 6 glosnikami to tragedia. Mam inne radio i pare glosnikow z poprzedniego auta. Radio JVC i glosniki 2 wysokotonowe i 2 20cm' przy ktorych naprawde chowaja sie wszystkie 6"x9" i chcialbym je wlasnie jakos wykorzystac, tlyko nie wiem jak. Nie chcialbym zabardzo dziurawic półki, a gdybym juz musial to co wstaiwc na przod? A moze jakies inne rozwiązanie? Aha i zazaczam ze aktualnie nie mam $ na skrzynke ani tube :P Edytowane przez bartas_pn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w compakcie tez myslalem co wykombinowac...wiec radyjko alpine cde-7860R gra bardzo dobrze sterowanie subem, wiele ustawien basow i sopranu bardzo szczegolowy equalizer :) do tego mam wmzacniacz carpower monacor na mostku 500W RMS napedza suba lanzar max 12"....

 

P.S.

 

jakby co to wal na PW mam fajny wmzak 2 kanalowy do sprzedania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek1351 i risto.

Mam tylko krótkie pytanie, jakie możecie zasugerować inne rozwiązanie dotyczące montażu głośników z tyłu w kompakcie (rozwiązanie "6*9" nie sprawdza się?) Pytam , ponieważ nie jestem dobrze zorientowany, w zakresie w jakim się orientujecie :( .

Pozdrawiam

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włóz dwa ''jaja'' potocznym jezykiem piszac (ale bedziesz miał dziory zrobic w połce kilka min zabawy) i do tego jakis piecyk(wzmacniacz) i sub albo tubisek z przodu oprocz tych oryg dołozyc jeszcze 2 wysokotonowe i ładnie juz gra :) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek1351 i risto.

Mam tylko krótkie pytanie, jakie możecie zasugerować inne rozwiązanie dotyczące montażu głośników z tyłu w kompakcie (rozwiązanie "6*9" nie sprawdza się?) Pytam , ponieważ nie jestem dobrze zorientowany, w zakresie w jakim się orientujecie :( .

Pozdrawiam

Irek

 

Zainwestuj lepiej w przod. Jak zrobisz to, to mozesz myslec o reszcie. Kup jakies dobre 13 i bedzie fajnie gralo.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.