Skocz do zawartości

wady i zalety e38 730d 1998-2001


Molo

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno bylo pisane wlasnie o uzytkownikach BMW serii 7 w Polsce. Ktos madrze napisal ze ludzie kupuja 7er, tankuja za 50 zl i modla sie zeby przejechac pare km wiecej. Pomysl tylko czy to ma sens: zadajesz takie pytania jak: ile kosztuje podpiecie pod komputer w serwisie i poza nim. BMW 7 to nie jest samochod ktory naprawisz sam w garazu z kumplem ktory troche zna sie na mechanice. Masz zamiar drzec z niepewnosci za kazdym razem kiedy cos bedzie trzeba wymienic i zadawac sobie pytanie: Boze, ile to bedzie kosztowac??? Moim zdanie to droga do nikad. Moja rada jest taka: kup sobie jakis tanszy model i czesc kasy poprostu pozostaw na to zeby to auto porzadnie serwisowac i utrzymac w jak najlepszej kondycji.

 

oczywiscie powiedzial wlasciciel e39 523i..

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zadalem tylko pytanie ile moze to kosztowac bo nigdy tego nie robilem ?nie dlatego ze nie mam kasy.dokladnie cie rozumiem co miales na mysli.

 

 

i musze sie od was dowiedziec o co chodzi z tym calym vin..em.domyslam sie ze chodzi ty chyba o jakis kod.prosze o pare slow na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczenie pod komp w servisie to koszt okolo 219-250zl..a VIN to nr nadwozia..a dokladnie ostatnie 7 cyfr..po tym numerze mozna ustakic date prod,skad byl prod.itp..

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma znaczenie 7ka czym jezdze??? pewnie, lepiej jezdzic 7ka a inspekcje kasowac u kolegi, na oponach smigac 5 sezonow i modlic sie zeby na tych dziurach zawieszenie wytrzymalo jeszcze 20tys km

 

co ty gadasz za glupoty czlowieku?? nie musisz opowiadac nam swojego zyciorysu..

opanuj sie troche..

 

chodzilo mi ze zle na temat 7ki zwykle wypowiadaja sie ludzie ktorzy nigdy ich nie mieli lub maja e39..ale nie wszyscy oczywiscie..

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieczku za niski poziom reprezentujesz zebym mial ci opowiadac moj zyciorys. polecalbym zapisac sie na lekcje czytania ze zrozumieniem.

czy ja gdziekolwiek pisalem negatywnie o e38??? Pokaz chociaz jedna linijke. nic takiego nie mowilem, bo sam uwazam to auto za jedno z najlepszych BMW

Pisalem tylko zeby kolega ktory zadaje pytanie zastanowil sie tylko czy go na takie auto stac, skoro zadaje pytanie ile kosztuje podpiecie pod komputer i ile pali. nie sztuka kupic auto i jezdzic nim w niedziele na przejazdzke.

wiec w przyszlosci polecam najpierw dokladnie przeczytac co ktos chce powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie znasz mnie i tak samo innych wlascicieli 7ek.. nie szufladkuj ludzi po tym ze ktos pisze takie bzdury..

 

smiejesz sie z tych co nie jezdza do servisu ..jakbys nie wiedzial to mozesz sobie poczytac o polskich servisach a najlepiej opowie ci "stones1" o uprzejmiosci i fachowej pracy w servisie..nie dziw sie ze wiekszosc ludzi posiadajacych bmw omija servis..a o tych oponach co jezdza 5 sezonow..sa i tacy napewno ale sa tacy jak ja ktorzy maja kota na punkcie felg,opon itp..wiec jak powiedzialem nie znasz mnie i nie mow mi o poziomie rozmowy..

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shells po co sie wdajesz w dysputy z tym czlowiekiem ?

kupil sobie chlopak 7mke i przezywa ten samochód jak stonka wykopki ...

7mka wez stary wyprowadz sie z chaty zamieszkaj w tym samochodzie i po sprawie ...

co za ludzie...

 

masz racje mam fiola na punkcie bmw... :cool2: :cool2:

to dziwne ale zona tez czasami tak mowi.. :D

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) nie wiem gdzie dopatrzyles sie jakiegos nasmiewania. tak jak napisales nie znam ciebie, tak samo jak ty nie znasz mnie i nie pisalem nic na twoj temat, ani na temat zadnego konkretnego posiadacza 7mki, tym bardziej z tego forum. poprostu dalem rade koledze ktory pytal o kupno 730d zeby sie zastanowil, czy go na takie auto stac. to samo bym napisal gdyby zapytal np. o 530d. nie czarujmy sie, ani 5tki ani 7mki nie kupuje sie po to zeby oszczedzac.

 

2)jak juz pisalem nie smieje sie z nikogo, rowniez z tych co nie jezdza do serwisu. sam rzadko tam jestem chociaz kupuje wylacznie oryginalne czesci. piszac posta chcialem tylko osiagnac, zeby kolega ktory pytal o 730d ZASTANOWIL SIE CZY BEDZIE GO STAC NA TA 7MKE, NIE TYLKO W CHWILI ZAKUPU, BO TO NIE SA NIE WIADOMO JAKIE PIENIADZE, ALE CZY BEDZIE ROWNIEZ W STANIE ZADBAC O JEJ STAN TECHNICZNY I JEZDZIC TYLE ILE POTRZEBUJE NIE PATRZAC NA SPALANIE. Jezeli tak to 7mka jest naprawde super autem i bedzie z niej zadowolony. Mowiles o Stonesie?? Czytales posta ile wydal na swoje auto jednorazowo zeby utrzymac je w dobrym stanie technicznym??? o to mi wlasnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,ja daje na luz bo to co chcialem powiedziec wszyscy widza...nie bede sie z nikim klucil .

 

co do Rzeznika to chcialbym zapytac sie ktory to rok tej 550i e60 ?

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie ma co sie sprzeczac:P

 

wrzucmy na luz.ja tylko pytam.nie dlatego ze mam tylko kase na to auto a pozniej w niedziel do kosciola bede nim jezdzil.ja wczesniej pisalem za czas jakis (prawdopodobnie w nastepnym roku) bede krecil swoj biznes.wierzci mi ze jak sie bedzie dobrze krecil to juz nigdy nie zapytam o spalanie.a teraz pytam bo to moje pierwsze bmw jestem poprostu ciekawy bo jak ktos mnie zapyta chcialbym wiedziec(wiadomo ze jak bede mial to bede wiedzial) i pewnie sie troche zdziwicie ale to moje pierwsze auto bedzie.i jesli tak juz mowimy o zyciorysach mam 21 lat :twisted: te 40 tys jakie mam na auto ciezko mi przyszlo ale tyle mam na auto.na serwis sie tez znajdzie bo jak ktos napisal ..nie bede siedzial w domowym garazu i tam grzebal..!!!bo takie auto zasluguje na porzadny serwis:P tak uwazam.a ja jestem tylko ciekawy i po to sa chyba fora zeby o tym i innym rozmawiac.a pytam o ceby bo lubie byc w temacie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Rzeznika to chcialbym zapytac sie ktory to rok tej 550i e60 ?

 

obecny :mrgreen:

kupiona w salonie w Hamburgu w sierpniu, jeszcze jest na dotarciu wiec jej mocno nie kręce ... co nie zmienia faktu, ze to nie jest samochód ... to jest potwór :diabel_smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item147881596_bmw_740_d.html

 

koles chyba zartowal ze spalaniem....

nie chyba tylko napewno, nawet 730d pali wiecej. Jeżdziłem pewien czas 740d E38 i spalanie w mieście było na poziomie 13-15l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550i to juz musi chyba latac..ale m5 e60 i tak lepsza..chociaz powiem ,ze pieknie brzmi 550i..wiec Rzezniku pokaz co masz w swoim parku maszyn.. :lol:

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze nie.. jak powiedzialem chcialbym zeby Rzeznik rozwial moja watpliwosc co do posiadania 550i..i ogolnie to jeszcze nikt na forum nie komentowal jazdy takim autem wiec czekam na relacje ..i chyba sobie poczekam.. :|

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.