Skocz do zawartości

Mam zakodowane oryginalne radio :/


crocodildandy

Rekomendowane odpowiedzi

:mad2: mam oryginalne radio w mojej bmce (325 tds) i nie wiem jak je rozkodować bo zmieniałem akumulator i teraz na wyświtlaczu pisze CODE i pod tym WAIT i nic sie nie da zrobić błagam o pomoc :( :( :( :( :( :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio jest cały czas włączone lecz nic nie daje sie z nim zrobić:/ kicha

opisz swoj problem..

potzrebujesz kodu czy masz kod ale nie wiesz jak go wpisac??

jelsi masz kod a go nie idzie wpisac tzn ze radio jest zablokowane i trzeba go przez okolo 1 godzine miec wlaczone az bedzie mozna go wpisac..

jesli nie masz kodu to podaj numer seryjny radia a kod ci podam jedno z dwcoh... :cool2:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem i już miałem się pozbyć tego radia ale mam nadzieję że mi pomożesz, jak odczytam nr seryjny radia???

Jeśli dotyczy to seryjnego "Blaupunkta" z E30?

podaj mi numer radia ktory jest na obudowie wyglda tak BP xxxxXxxxxxxx

gdzie x to cyfra a X to litera :cool2:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BP9455B3181152 mam nadzieję że to ten nr. A na domiar złego przy wyjmowaniu kości miałem małe spięcie. Radio nie działa ale bespiecznik przy radiu jest cały mam tylko nadzieję że nie skopciłem tego trupa...

POZDRO Czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest z radiem oryginalne bmw business rds mid z przyciskiem tel

a mianowicie po wlączeniu zapłonu radio podświetla się i można grzebać w ustawieniach wabasto jak i komputera pokladowego, a nie da sie włączyć radia przycisk power nie dziala

jest to radio kasetowe a nr to6512-8 377 006

 

be 3351y 5093789 index;E 6751.L

 

może mi ktoś pomoże co te pozostałe nr oznaczają tel mam w podlokietniku a samochod mial wyjety akumulator

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.