Skocz do zawartości

525i 24V silnik krokowy


Paweł-Kr

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.mam 525i 24v moje pytanko dotyczy silnika krokowego gdzie sie znajduje i czy mozna go w jaki kolwiek sposób wyczyscic bo mam problem z obrotami wyrzucam na bieg jałowy np przy dojeżdzie do swiateł i na luzie sama dodaje sobie obrotów z 2,3 razy pózniej jest ok prosze o pomoc :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

chyba ze to coś innego niz silnik krokowy ??????? :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:search: :nienie: ..szukaj a znajdziesz wiele było na ten temat...

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=39764&sid=e03e75ab33c3e9f2d4ff5a2acaaaf078

a mozna go po wyjeciu przeczyscic srodkiem wd40..

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif


Babcia z duszą nastolatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze nie odpisywałem ale wysiadł mi ten je........net

ja zawsze chciałem mieć 7 dokładnie 750 ale trafiła mi sie 5 po okazyjnej cenie od fanatyka bmw igiełka miałem tez 325 e30 ale lekka kolizja i zostało mi tylko koło za jakiś czas będe chciał wymienić na 7 :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam kolege. mam taki sam motor jak Ty. mam taki sam problem. wymiana krokowego nic nie pomogła. Przy dojeździe do świateł na luzie powinna trzymać ok. 1000 obrotów a jednak raz jest 1000 raz 750. do tej pory podtrzymywała obroty, dopiero po zatrzymaniu obroty schodziły na normalne. teraz zgłupiała. nikt mi nie potrafi powiedzieć co jej jest. KOSZMAR :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
tak to z pracą jest przyjacielu. wracajac do tematu - w tym momęcie zostaje mi tylko przepływomierz. ciężko wogóle go dostać a jak już to jest cholernie drogi. może zadam głupie pytanko ale co to jest to aso? może masz kogoś w Twoim mieście kto potrafił by zdjagnozować moje autko???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.