Skocz do zawartości

przednie lampy w E39 pytanko prosze o odp!!!!


Andrzej.s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam pytanie odnośnie przednich lamp do E39 523i z 2000r kupiłem takowe w stanach i mam je w domu ale podobno żeby je zamontować w mojej E39 potrzebne mi są jakieś ŚLIZGI i OBUDOWY RAMKI bo że komo w modelach z 2000 roku nie ma tego a w nowszych jest. Chciałbym dowiedzie się czy to prawda a jeśli tak to jak te ślizgi wyglądają i jaka jest cena takiego kompletu ślizgi i ramki obudowy. To jest link do tych lamp http://cgi.ebay.com/ebaymotors/B-BMW-E39-5-SERIES-530-DUAL-HALO-PROJECTOR-HEADLIGHTS_W0QQitemZ290054579033QQihZ019QQcategoryZ33710QQrdZ1QQcmdZViewItem

pozdrawiam

E39 523iA, e46 coupe 330Ci 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lampy są kupowane w Stanach, to nie wiem czy nie będziesz miał z nimi problemu w Polsce. Z tego co się orientuję, to w Stanach inaczej są ustawione lampy - inaczej rozpraszane światło. lepiej sie dowiedz by nie mieć probelmów z niebieskimi lub na przeglądzie :8)

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakladalem lampy INPRO bez tych slizgaczy i zamonotwalem je bez klopotu. ramka idzie pod lampe jezeli zdemontujesz stare lampy to dolna ramke przekladasz do tych lamp nowch , a jak mowie ja zalozylem bez slizgacza do e39 96'/ i wszystko pasuje TIP-TOP.

 

zreszta calosc powiniennes miec w komlecie z lampami (wtyczki , przejsciowki itp zeby to wmontowac do auta przed liftem) .

 

a czy te lampy maja sterownie elektryczne ?? czy tylko taka tandeta chinska?? i jaka soczewka? na jaka zarowke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za dwa komplety zapłaciłem 1800PLN znajomy mieszka w stanach i mi je wysłał tylko trzeba je w usa przepakowa żeby na cle watu nie dowalili jak za nowe nie moga by w orginalnych pudełkach i pod żadnym warunkiem nie ma prawa byc paragonu lub fktury zakupu a i na paczce napiszcie że to odzież pozdrawiam
E39 523iA, e46 coupe 330Ci 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.